Rohová skříň SPACE CORNER

02. 09. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Nová kuchyně by měla nejen dobře vypadat, ale musí také poskytovat plnou funkčnost a komfort.K tomu patří také praktické uložení náčiní, nožů, nástrojů i malých spotřebičů. Všechny tyto věci cheme mít po ruce, když připravujeme […]

Nová kuchyně by měla nejen dobře vypadat, ale musí také poskytovat plnou funkčnost a komfort.K tomu patří také praktické uložení náčiní, nožů, nástrojů i malých spotřebičů. Všechny tyto věci cheme mít po ruce, když připravujeme oblíbené pokrmy. Co dělat pokud plánujeme rohovou kuchyň a zóna přípravy vychází právě do rohu ?

Nechte se inspirovat atraktivním řešením, které pomůže vytvořit dostatek úložného prostoru, udržet pořádek a podporuje ergonomické pracovní postupy. S použitím všech tří sortimentních linií výsuvů TANDEMOX s doživotní zárukou od firmy BLUM, získáte designově sladěné a ergonomicky plně vyhovující řešení s perfektním pohybem, které bude přesně podle Vašeho přání. Rohové skříně, které uživatele kuchyní nadchnou svou funkčností a designem nesou jméno SPACE CORNER.

BOX0594_PR4

www.blum.cz

Kategorie: Kuchyně Nábytek Novinky
Tagy: kuchyň
Sdílejte článek

Diskuze