SERVO-DRlVE flex firmy Blum, pro bezúchytkové řešení lednic

24. 04. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

O systému SERVO-DRIVE pro zásuvky, nebo výklopy jsme již psali vícekrát. Nyní nabízí firma Blum s novou variantou SERVO-DRIVE flex elektrickou podporu otvírání pro všechny bežné vestavné lednice a mrazničky.

Elektrické otvírání se aktivuje stejně pohodlně jako u výsuvů nebo výklopů zatlačením na čelní plochu. Při plánovaném projektování se může toto řešení využít take pro vybrané typy myček na nádobí. Stačí jen krátké zatlačení a vestavné chladničky a mrazáky bez úchytek se nyní otevřou ještě komfortněji, protože mají elektrickou podporu. Dveře zůstanou krátce otevřené a můžou se pohodlně dále otevřít rukou. Pokud byly dveře pootevřeny neúmyslně, automatika samočinného zavírání se postará během několika sekund o spolehlivé zavření. Tak se zabrání rozmrazení lednice. Trend bez úchytek se dá nyní realizovat bez vyjímky v celé kuchyni, i u ledniček a mrazáků. SERVO-DRIVE flex má také ochranu proti opření. To znamená, že dvere se neotevřou, pokud se uživatel o dveře pouze opírá.

Blum

 

FOTO: BLUM  s. r. o.

 

 

SERVO-DRIVE flex jemožné využít také pro bezúchytkové otevření vybraných typů myček nádobí, pokud jsou zohledněny při projektování a konstrukci určité aspekty.

www.blum.com/cz/cs/ 

Zdroj: PR článek společnosti BLUM s. r. o.

Kategorie: Kuchyně Nábytek
Tagy: dvere kuchyň otvirani
Sdílejte článek

Diskuze