V kuchyňském nábytku je kladen důraz na nadčasový styl

V současné době se selský styl přesouvá do rekreačních chat a v rodinných domech se do popředí prodírá nadčasový styl, jemuž na chuť přichází všechny věkové generace. Ačkoliv si nedokážete svou babičku spojit s minimalistickou kuchyní, měli byste uvolnit uzdu své fantazie. Prarodiče a rodiče lamentují nepraktičnost starodávných kuchyní, a proto se nebrání modernímu řešení.
Reklama

Novodobý kuchyňský nábytek zvýší estetickou hodnotu místnosti. A pakliže zvolíte nábytek na míru, vtisknete prostoru punc originality a ojedinělosti.

Kombinace praktičnosti a estetiky

Bytoví designéři společnosti JN Interier Česká republika, s.r.o. respektují aktuální trendy ve světě bydlení, ale navrhované koncepty korespondují také s vašimi požadavky a představami. Profesionálové zohledňují prostorové možnosti kuchyně a navrhují praktická řešení, která usnadňují a zpohodlňují práci.

Každý zákazník je ve svých touhách a představách omezený rozměry místnosti. Sériově vyráběné modely kuchyň většinou nezapadají do specifických místností, a proto spousta majitelů rodinných domů a bytů preferuje společnosti nabízející kuchyně na míru. Významným výrobcem je již zmíněná firma JN Interier Česká republika, s.r.o., která si uvědomuje důležitost úložného prostoru, ergonomie a správnému umístění pracovních zón. Praktickou stránku perfektně kombinuje s designovými požadavky.

Krása je individuální a ne každý má představu o budoucím ráji vaření. Jestliže nemáte ani špetku představivosti, nabízí se vám sekce „kuchyně inspirace“ na stránkách nábytkářské společnosti. Jsou zde prezentované již realizované projekty, které vám nastartují imaginaci. Stačí nastínit vaše ideje a s výsledným vzhledem vám pomůže bytový návrhář. Pokud svěříte práci do správných rukou, může se nová kuchyň stát designovým středobodem vašeho obydlí.

ZDROJ: PR článek společnosti JN Interier Česká republika, s.r.o.

Reklama
Reklama

Komentovat