15. mezinárodní veletrh interiéru, designu, nábytku, osvětlení, dekorací a dárků

16. 05. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Veletrh TENDENCE, který se již tradičně těší vysoké účasti z řad vystavovatelů i návštěvníků, má i letos svá velká lákadla. V sekci nábytku se představí renomovaní vystavovatelé, jakými jsou například společnosti de.fakto – letos opět […]

Veletrh TENDENCE, který se již tradičně těší vysoké účasti z řad vystavovatelů i návštěvníků, má i letos svá velká lákadla. V sekci nábytku se představí renomovaní vystavovatelé, jakými jsou například společnosti de.fakto – letos opět s originální expozicí na 300 m2, Brik – výrobce kvalitního nábytku nadčasového designu, Aglas – dovozce designového nábytku z Anglie, Starcon design – designový nábytek za outletové ceny, Nábytek Husička – specialista na restaurační a hotelový nábytek. Chybět již tradičně nebudou ani společnosti Böhm, in-ELIS, Nadop + Fagor, Ason interier, JV Pohoda a řada dalších.

Bohatý sortiment představí i firmy zabývající se bytovými doplňky – široké spektrum výrobků do kuchyně i do celého domu nabízí například firma Cedr Group. Společnost LPK INVEST PRAHA představí belgickou značku ILANGA, jejímž hlavním produktem jsou designové ručně vyráběné dekorativní a vonné svíčky a značku `A LA MAISON , která představuje interiérové vůně a parfémy. Luxusní porcelán, sklo a doplňky bude prezentovat opět Villeroy & Boch.
 
Zajímavou společnou expozicí se představí výrobce elegantních notebooků společnost Lenovo a designové muzeum společnost Designpropaganda. Stylové novinky z oblasti PC tak budou doplněny o nábytkové solitéry exkluzivních světových značek, které zastupuje společnost Designpropaganda. Služby v oblasti poradenství při zařizování interiéru nabídne na svém stánku společnost de.fakto v čele s designérem Martinem Sladkým.

Kromě kvalitního a designově propracovaného zboží bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Oblíbené přehlídky In light a top design se uskuteční i v letošním roce a půjde opět o zajímavou podívanou.

Letošní ročník bude nově rozšířen i o PROFI část, která bude zaměřena především na hotelový, restaurační a kuchyňský nábytek, hotelový, kuchyňský a stolový inventář, gastro vybavení hotelů a restaurací, sklo a porcelán pro hotely a restaurace, jídelní a nápojové lístky, pokladny a pokladní systémy, softwary a řadu dalších.

Souběžně s veletrhem Tendence budou probíhat první ročníky výstav Fórum kuchyní a Světlo & Design.

Další informace na webových stránkách veletrhu www.tendence.eu.

Kategorie: Nábytek Novinky
Tagy: design veletrh
Sdílejte článek

Diskuze