Dlouhodobé zařizování bydlení ukončíte v Obchodním centru STYLA na Zlatých Pieskoch

Bratislava se konečně dočkala nového nákupního konceptu. Ocení ho každý, kdo zařizuje své bydlení, protože pod jednou střechou najde pomoc, radu, inspiraci i všechny produkty, které se spojují s domem a bydlením. Nově otevřené centrum bydlení přináší vysoký komfort nakupování a nejširší výběr na trhu.
Reklama

Možností, kde se dá v souvislosti s designem bydlení inspirovat, je díky internetu nekonečno. Problém nastává v momentě, když chce člověk nějaký nápad přetavit do reality. Kde koupit nábytek, kde perfektní vybavení koupelny, kde koberce, svítidla a další doplňky, které vše spojí, zpestří, udělají atmosféru, a přitom neprocestovat celé Slovensko?

Dnes už odpověď známe. Vše potřebné najdete v bratislavském obchodním centru STYLA, které pod jednou střechou na ploše 24 300 m² nabízí přes 50 prodejen nábytku, bytových doplňků a jiného sortimentu zaměřeného na bydlení. Každý kus vašeho bydlení zde můžete vidět na vlastní oči, můžete si ho osahat, vyzkoušet. Nezaplatitelná výhoda nakupování všeho pro bydlení pod jednou střechou je, že dokud máte v čerstvé paměti svou budoucí novou sedačku, hned vedle si můžete vybrat nejlepší doplňky či osvětlení.

zdroj. Obchodní centrum STYLA

zdroj. Obchodní centrum STYLA

zdroj. Obchodní centrum STYLA

zdroj. Obchodní centrum STYLA

Slovenský unikát

Za takovým konceptem nakupování jsme dosud museli cestovat do Varšavy nebo Budapešti, co jsme samozřejmě velmi nevyužívaly, protože stahovat nový nábytek přes půl Evropy není úplně praktické. Od velkolepého otevření unikátního konceptu OC STYLA však už i na bratislavských Zlatých Pieskoch vedle sebe najdeme kvalitní značky jako Eurosofa, Merito, Tempo, Kondela, Indigo Decor, White Home, Valenti, Dan Küchen, Studio IT, Aquatek či profisvietidla.sk. Ze širokého sortimentu produktů si vybere opravdu každý podle svých představ.

zdroj. Obchodní centrum STYLA

zdroj. Obchodní centrum STYLA

Více než nábytek

OC STYLA nabízí mnohem více než jen nábytek či doplňky. „Zakládáme si na unikátnosti a naším cílem je dokázat Slovenskému spotřebiteli, že komfort při nákupu bytového zboží může být vysoký. Jako první na Slovensku jsme navázali spolupráci s celosvětovou sítí architektů Inspireli. Zákazníci si tak mohou na jednom místě vyřešit zařizování s odborníky na design, specialisty na užitné vlastnosti produktu, čili prodejci, a zároveň si svůj výběr mohou také okamžitě prohlédnout či vyzkoušet, „vysvětluje místopředseda představenstva společnosti Vše pro bydlení, Juan Ramón Hernández Soublet.

Atraktivitu centra zvyšuje i koncept Team Up, který v obchodním domě nabízí skupinám a firmám místo na adrenalinový teambuilding. Klienti ocení bezproblémové parkování s kapacitou až 778 míst. Cílem obchodního centra STYLA je být lídrem v segmentu bydlení, nábytku a bytových doplňků.

zdroj. Obchodní centrum STYLA

zdroj. Obchodní centrum STYLA

www.facebook.com/styla.sk/?fref=ts

styla.sk/

ZDROJ: PR článek obchodního centra STYLA

Reklama

Komentáře

  • Pred pár dňami som navštívila toto centrum. Veľmi pekné a hlavne veľmi veľké. Veľa obchodov na jednom mieste a široký výber.
    Naozaj dobrý nápad. Na Slovensku nevídané 😀

    Simona

Komentovat