Nákup nového nábytku: Na co všechno se soustředit?

Nákup nového nábytku: Na co všechno se soustředit?

27. 04. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Vybavení novostavby nebo rekonstruovaného domu nábytkem přichází na řadu ihned po dokončení stavebních prací. Většinou si ale představu musíme udělat předem s ohledem na velikost prostoru, kam jej budeme instalovat. Stejně tak bychom měli mít v hlavě i styl, jímž se bude vyznačovat. Pokud tápete a nevíte, jaký nábytek by se hodil právě do vašeho interiéru, jste na správném místě.

V následujících řádcích se vám totiž pokusíme nastínit, podle jakých kritérií jej volit.

Každá místnost má svá specifika

V první řadě je třeba upozornit, že každý pokoj je úplně jiný a vyžaduje individuální přístup. Ostatně přijdete na to již v momentu, kdy se podíváte na nabídku některého z eshopů. Například u společnosti Nábytek Elegance je sortiment velmi přesně rozčleněn a vybíráte nejen podle vzhledu, ale i funkčnosti. I zdánlivě obyčejný nábytek typu skříně se z pohledu provedení hodně liší. Zatímco v ložnici jsou optimální velké šatní varianty anebo vestavby, v obývacím pokoji je vhodnější klást důraz na minimalismus. A to nemluvíme o koupelně či kuchyni.

zdroj Nábytek Elegance

zdroj Nábytek Elegance

Na materiálu nešetřete

Pokud hodláte jít pouze po nejnižší ceně, pak nejspíše nakoupíte nekvalitní zboží. Optimální volbou je u skříní a komod masiv, který vydrží dlouhou dobu a vypadá perfektně. Není ale problém volit i dřevotřísku, jež je levnější a svou funkcí také splní. Mnozí lidé mají rádi dřevo i jako součást sedací soupravy. U té se mimochodem vyplatí vsadit na pevnou konstrukci vyztuženou i kovem.

zdroj Nábytek Elegance

zdroj Nábytek Elegance

Inspirujte se

Žádný učený designér z nebe rozhodně nespadl. Nebojte se proto inspirovat. Výbornou volbou je Elegance na Facebooku. Tento již zmiňovaný známý a spolehlivý online prodejce nábytku nabízí na svém profilu spousty variací nábytku v různých stylech. Pohodlně si tak můžete vybrat třeba takový, jenž se bude vyjímat ve vašem interiéru. Najdete zde tipy a spousty zajímavých akcí, které vám pomohou ušetřit.

ZDROJ: PR článek společnosti Nábytek Elegance s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: nabytek
Sdílejte článek

Diskuze