Napínací potahy dodají vaší sedací soupravě punc novoty levně, rychle a jednoduše

16. 12. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Sedací souprava je často nejpoužívanějším, ale zároveň také nejvíce namáhaným kusem nábytku, a brzy jsou na ní vidět známky opotřebení.

Jak jí vrátit dřívější krásu a proměnit ji během chvíle ve zbrusu novou? Nemusíte hned investovat velké peníze do její výměny, stačí si pořídit praktické napínací potahy, které nabízí společnost DecoDoma.

Využití napínacích potahů

Kdo by nechtěl mít krásný domov, kam bude pyšně zvát návštěvy? Starší sedací souprava se spoustou skvrn ale příliš parády nenadělá. Multielastické potahy tento problém vyřeší opravdu během krátké chvilky. Díky elasticitě svého revolučního materiálu padnou na každou sedačku a přizpůsobí se jejímu tvaru. Splynou s ní tak dokonale, že budou vypadat jako originální čalounění. Takto můžete vylepšit svou sedačku, křesla i židle. Je to ale také skvělý způsob, jak moci častěji měnit design svého domova a přizpůsobovat ho například ročním obdobím nebo slavnostním událostem. A v neposlední řadě tyto potahy ocení i majitelé nových sedacích souprav, které děsí představa, jak s nábytkem zatočí jejich malé děti nebo zvířecí mazlíčci. Napínací potahy sedačku spolehlivě ochrání a prodlouží tak její životnost v původní podobě.

Snadná manipulace

Natáhnout potah zvládnete skutečně během několika minut. Multielastické potahy jsou velmi dobře roztažitelné do šířky i délky. Stačí umístit vršek na opěradlo a pak natahovat podle potřeby, až bude pokryta celá sedačka. Při znečištění se dají zase jednoduše stáhnout a vyprat v pračce. Díky přijatelné ceně si klidně můžete potahů pořídit více a podle potřeby je střídat.

DecoDoma nabízí značkové napínací potahy renomovaných výrobců z Itálie a Španělska. Celý proces jejich výroby probíhá v Evropě a je pečlivě kontrolován. Díky tomu je zaručena kvalita těchto potahů. K mání jsou v široké paletě vzorů a barev, která vám umožní zvolit si podle svého vkusu.

ZDROJ: PR článek společnosti decoDoma, s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: Moderní sedací soupravy Sedací soupravy na míru
Sdílejte článek

Diskuze