17. 02. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Kvalita spánku a potažmo i celého života závisí ve velké míře na tom, v jaké posteli spíte. Její výběr je tedy velmi důležitý. Levné postele z velkých obchodních domů sice lákají na první pohled svou nízkou cenou, o kvalitě se tu dá však často minimálně pochybovat. Proto se spousta zákazníků raději obrátí na truhláře, kteří jim vyrobí opravdu poctivou postel přesně podle jejich představ. Pokud chcete zvolit jako materiál pro svou postel masiv, je to opravdu dobré řešení.

Kvalitní postele z masivu

Truhlářství Miček nabízí kvalitní dřevěné postele z masivu. Jsou vyrobeny vždy z výběrového masivního dřeva z české produkce, nejčastěji se používá buk, dub a borovice, někdy také smrk. Za kvalitou dřeva si tu stojí, vždyť je také nejen pečlivě vybíráno, ale i pomalu a přírodně vysoušeno v jejich vlastní sušárně. Tím získává toto dřevo svou dlouhou životnost. A otázka kvality se netýká jen samotného dřeva, ale samozřejmě i celého zpracování finálního výrobku. Postele z masivu jsou bytelné a vždy dokonale zpracované do posledních detailů. Co se týče povrchové úpravy, ta je prováděna moderními a čistě ekologickými laky a vosky, které jsou ředitelné vodou. Tyto povrchy jsou velmi odolné proti poškrábání a oděru a také proti vlhkosti. Zároveň zabraňují dřevu v předčasném stárnutí.

Jakýkoliv rozměr a design

Postele z masivu jsou vždy vyráběny individuálně na míru a to ve lhůtě šesti týdnů. Vybírat můžete ze standardní nabídky postelí, kterou najdete na webových stránkách truhlářství Miček. K dispozici je tu i přehledná fotogalerie postelí. Pokud však potřebujete atypický rozměr, jednoduše si právě takovou postel objednáte. A to platí i v případě, že už dopředu máte konkrétní představu o své posteli. Stačí zaslat do truhlářství její fotografii a zkušení zaměstnanci jsou schopni vám podle ní přesně takovou vyrobit. Takto si můžete nechat zhotovit třeba luxusní postel za zcela jistě nižší cenu, než by stála v designovém obchodě. Ke všem postelím si můžete nechat také vyrobit úložné prostory na zakázku. Postele s úložným prostorem jsou velmi oblíbené.

Pokud vás nabídka zaujala a máte cestu přes Velké Hamry, spojte ji s návštěvou truhlářství Miček a můžete se rovnou osobně na všem domluvit. Pokud jste z Liberce, Jablonce a okolí, ušetříte osobním vyzvednutím postele na její dopravě. Objednat si postel právě tady se ale vyplatí i ostatním. Za dobrou cenu získáte kvalitní postel, které vám bude skvěle sloužit dlouhá léta.

ZDROJ: PR článek firmy truhlářství Miček

Kategorie: Dětské postele z masivu Dřevěné postele Dřevěné postele z masivu Luxusní postele Masivní nábytek Nábytek Postel z masivu Postele
Tagy: dřevo nabytek postel
Sdílejte článek

Diskuze