Oblíbený sortiment přímo v centru Prahy

23. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Nyní už nemusíte pro své oblíbené výrobky z obchodního domu Kika na okraj Prahy. Nakupujte přímo v centru města – v pohodlí po cestě z práce, ze školy či od kadeřníka.

Společnost Kika Nábytek otevřela začátkem září novou prodejnu v centru Prahy. Do obchodního domu Bílá labuť tak pod značkou kika CITY vstoupil unikátní koncept zaměřený na prodej bytových doplňků a dekorací.

01_DSC7425

Krásné věci na dosah ruky

Otevřením prodejny kika CITY v centru Prahy, jen pár desítek metrů od stanice metra B Náměstí republiky, se stane nákup bytových dekorací, koberců, matrací, drobného nábytku a řady dalších bytových doplňků mnohem snadnější a dostupnější. Známý obchodní palác Bílá labuť získává otevřením prodejny kika CITY silného partnera a hodlá tak výrazným způsobem podpořit čilý obchodní ruch na jedné z nejfrekventovanějších pražských ulic Na Poříčí.

02_DSC7440

03_DSC7458

04_DSC7453

Společnost Kika Nábytek, která působí na českém trhu od roku 2005 a provozuje tu sedm velkých obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky, rozšiřuje pilotním projektem kika CITY své působení v centrech velkých a středně velkých měst. Po Praze by se tento koncept měl objevit i v dalších městech, na jejichž okrajích se nacházejí velké obchodní domy společnosti Kika Nábytek. „ V otevírání prodejen kika CITY vidím nejenom obchodní potenciál, ale také příležitost, jak podpořit vnímání značky kika jako skutečného partnera poskytujícího svým zákazníkům nápady a kompletní designové řešení pro vytvoření skutečného domova,“ komentuje otevření prodejny generální ředitel společnosti Jakub Střeštík.

05_DSC7479

Zdroj: PR článek společnosti Kika Nábytek

Kategorie: Nábytek
Sdílejte článek

Diskuze