Obývací pokoj: Zvolte designově povedený nábytek

Když bychom měli hledat ústřední místnost jakéhokoli interiéru, pravděpodobně bychom zvolili obývací pokoj. Není se čemu divit, jelikož právě v něm trávíme největší porci času a zveme si sem i nejrůznější návštěvy.
Reklama

Při zařizování této místnosti je velmi důležité brát v potaz nejen její výmalbu a barevné ladění, ale i vybavení kvalitním nábytkem. My se v následujícím textu zaměříme na možnosti jeho výběru a také na to, kde můžete najít zajímavou inspiraci.

Sedací souprava musí být dokonalá

V první řadě byste měli vybrat zajímavou sedací soupravu. V nejrůznějších internetových i kamenných prodejnách najdeme spousty zajímavých variací. Obecně je vhodné na počátku volit dle typu sedačky, a to klasickou volně stojící, rohovou anebo uzavřenou do tvaru písmene U. Posledně jmenovaná se hodí hlavně do interiérů s velkým množstvím prostoru. Ohled berte i na celkovou bytelnou konstrukci pohovky a na materiál. Vynikající jsou zejména masivní dřevěné modely s polstrováním. Nezapomínejte ani na úložný prostor a ergonomii sezení či barevné ladění.

rave-pravy-roh-default

Jaký další nábytek volit?

Moderní trendy se dnes vydávají cestou minimalismu. S nějakým velkým masivním nábytkem to rozhodně nepřehánějte. Zapotřebí nemusí být ani obývací stěna, jež byla v minulosti jakýmsi standardem. Podívejte se po nějakém designovém konferenčním stolku a televizi, jež nesmí v obývacím pokoji chybět. Uchycena může být klidně přímo do zdi prostřednictvím držáku.

Obývací pokoj vašich snů

Máte strach, že všechny zařizovací předměty nesladíte do úplné dokonalosti? Nebojte se! Na specializovaném webu zaměřeném na bydlení Biano najdete neskutečné množství inspirace. Podívat se zde můžete na více než 60 000 fotografií interiérů i vnějších prostor navrhovaných českými designéry. Prohlédnout si můžete i okolo 400 000 produktů pocházejících ze stovek eshopů. Určitě si vyberete přesně to, co potřebujete a váš obývací pokoj bude vypadat skvěle.

ZDROJ: PR článek společnosti Biano s.r.o.

Reklama

Komentovat