Víme, kde pořídit kvalitní dílenský nábytek!

30. 04. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Máte doma dílnu, kde se věnujete svým koníčkům? Nebo snad provozujete vlastní firmu, kde je dílna nutností? Ať tak či onak, v obou případech pro vás máme tip na výrobce dílenského vybavení. Základem bezpečného provozu dílny je kvalitní dílenský nábytek, který zajistí správné a bezpečné podmínky jak pro kutily, tak i pro profesionály.

Nepodceňujte vybavení dílny

Pamatujte, že k nákupu vybavení do dílny byste měli přistupovat s vědomím, že se jedná o prostředí, kde může hrozit nebezpečí. Provedení a kvalita dílenského nábytku by měla této skutečnosti odpovídat. Pokud tedy váháte, kde zakoupit kvalitní dílenský nábytek, doporučujeme českou společnost POLAK CZ s.r.o., která se výrobou dílenského nábytku zabývá již od roku 1991.

Katalog_CZE-nahled7

Dílenský nábytek POLAK CZ s.r.o.

Výrobní program společnosti POLAK CZ s.r.o. má rozhodně co nabídnout. Nalezneme zde např. pracovní dílenské stoly, které se řadí mezi základní vybavení každé dílny. Výrobce nabízí základní pracovní ponky bez možnosti uložení nářadí, ale v nabídce jsou i dílenské stoly se zásuvkami a s úložnými kontejnery. Společnost vyrábí rovněž mobilní dílenské ponky, které je možné dle potřeby přemisťovat. Všechny dílenské stoly se vyznačují vysokou kvalitou materiálů i samotného provedení a také vysokou stabilitou.

Katalog_CZE-nahled2

 

Dalším praktickým vybavením jsou dílenské skříně, které skvěle poslouží k uložení nářadí, přístrojů, nejrůznějších pomůcek a jiných pracovních potřeb. Skříně jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje dlouhou životnost. Vybírat můžete z různých typů a velikostí, s prosklenými nebo plnými dveřmi. Hodit se mohou také zásuvkové dílenské skříně pro uchování menších předmětů. Společnost dodává také šatní kovové skříně pro vybavení podnikových šaten nebo šaten společenských zařízení, jako jsou bazény, tělocvičny atd.

Katalog_CZE-nahled6

V mnoha provozech a dílnách je nezbytná manipulace s nářadím a dalším vybavením. K těmto účelům slouží pojízdné dílenské vozíky. Díky nim budete mít po ruce vše, co zrovna potřebujete.

 

Žádejte kvalitu a nadstandardní servis

Společnost POLAK CZ s.r.o. zajišťuje výrobu ve vlastním moderním závodu s automatizovanými linkami ve východních Čechách. Disponuje vlastním vývojovým oddělením, díky jehož kreativitě přichází na trh s až průlomovými inovacemi a novinkami. Z českých výrobců nabízí pravděpodobně nejširší výrobní sortiment dílenského nábytku. Dílenský nábytek je vzájemně kompatibilní, což umožňuje vybavit jakoukoliv dílnu nebo provoz a vybavení postupně doplňovat. Výrobce nabízí nadstandardní servis jak svým obchodním partnerům, tak i koncovým zákazníkům.

Pro více informací navštivte stránky společnosti www.nabytek-polak.cz.

ZDROJ: PR článek firmy POLAK CZ s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: český nábytek dílenský nábytek Pracovní ponky Truhlářský ponk
Sdílejte článek

Diskuze