Zdroj: Eglo

Chytré osvětlení – zdraví, bezpečí i zábava

09. 04. 2021 Sdílet

Svítidla nemusí být jen dekorativní, ale mohou ovlivnit mnoho aspektů našeho života. Chytré osvětlení můžete ovládat a maximalizovat tak vaše zdraví, zabezpečit svůj domov, a dokonce si i užít zábavu.

Pro práci během dne potřebujeme bílé studené barvy, kdežto při večerním odpočinku se zrelaxujeme u teplého bílého osvětlení. Alespoň hodinu před spánkem je dobré eliminovat modré světlo, to zvyšuje kvalitu spánku, naše tělo se během noci lépe regeneruje a probudí se svěží a odpočaté. Ráno vás probudí program východ slunce, kde si nastavíte čas a intenzitu světla, která vás přivítá do nového dne. To vše máte s EGLO Connect k nastavení na špičce vašeho prstu.

Ovládání svítidel

Zdroj: Eglo

Chytré osvětlení EGLO Connect vám pomůže nejen nastavit správnou atmosféru, ale také váš domov zabezpečí. Nastavte si automatické zapínání a vypínání osvětlení u vás doma, když jste zrovna pryč, nasimulujete tak svou přítomnost a ochráníte svůj domov před nevítanými návštěvníky. Pokud jsou návštěvníci vítáni a máte doma party, tak zvolte disco program, který mění barvu a intenzitu světla podle rytmu vaší hudby a dá vaší oslavě jiný rozměr.

Obohaťte svou domácnost o chytrá designová svítidla EGLO Connect a užívejte si jejich benefity.

Zdroj: Eglo

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: bezpečnostní prvky inteligentní domácnost Inteligentní osvětlení moderní svítidla
Sdílejte článek