Domácí kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova

11. 12. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Pozvěte přátele a vychutnejte si intenzivní kávový požitek přesně tak, jak jej máte rádi. S kávovary Tchibo Cafissimo vykouzlíte snadno a rychle lahodné espresso, ale i kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou […]

Pozvěte přátele a vychutnejte si intenzivní kávový požitek přesně tak, jak jej máte rádi. S kávovary Tchibo Cafissimo vykouzlíte snadno a rychle lahodné espresso, ale i kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou.

Vybrat si můžete některou z mnoha druhů kapslí a nápoj připravit jednoduše stiskem jediného tlačítka v barvě shodné s barvou vložené kávové kapsle. Samozřejmostí je nastavení množství vody, a tedy i intenzity připravovaného nápoje dle vašich vlastních preferencí. Přístroj pak sám nastaví optimální tlak: nižší pro překapávanou kávu, vyšší pro caffé crema a nejvyšší pro espresso.

Cafissimo_PICCO_800x333_NEW_ver4

Největší kávovar z rodiny Cafissimo – Classic má tři tlaky spařování kávy a integrovanou parní trysku, umí tedy připravit mléčnou pěnu pro kávové speciality. Menší – Compact trysku nemá, ale i ten umí díky třem tlakům připravit espresso, caffè crema a překapávanou kávu, navíc má zásobník na použité kapsle. Nejmenší kávovar – Picco je aktuální designovou lahůdkou, hodí se do malých kuchyní a jednočlenných domácností a v mžiku vykouzlí espresso a caffè crema.

Kávovary Tchibo Cafissimo i kávové kapsle seženete v obchodech Tchibo a e-shopu.

Více na www.cafissimo.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče káva kavovar Kávovary
Sdílejte článek

Diskuze