kavovar

Saeco Incanto zdroj Philips
Novinky

Dokonalá káva na jeden stisk tlačítka

Češi kávu milují. Na každého obyvatele připadá podle statistiky Mezinárodní organizace pro kávu ročně 5,5 kilogramů kávy. Pokud si toto množství neumíte představit, tak při běžné porci kávy, což je 7 gramů, vypije statisticky každý obyvatel Česka 785 šálků nápoje každý rok. Tedy více jak dva šálky denně a z dlouhodobého hlediska spotřeba stále roste.

Spotřebiče

Designoví pomocníci pro hladký start do nového dne

Hraje praktičnost a účelnost u produktového designu větší roli než v jiných designérských oborech?

Novinky

Výsledky soutěže o kávovar Saeco Incanto

Děkujeme všem soutěžícím za odpovědi.

Novinky

Soutěž o kávovar Saeco Incanto s integrovanou karafou na mléko

Dostane to nejlepší z každého zrnka kávy! Keramický mlýnek kávu při mletí nikdy nepřepálí. Každý den si tak můžete vychutnat jedinečnou kávu, která si díky celému procesu přípravy zachová tu nejlepší možnou chuť.

Spotřebiče

NIVONA a JURA: Nejlepší kávovary na trhu

Potrpíte si na kvalitní espresso a rozhodli jste se, že si pořídíte kávovar? Patříte-li k náročným vyznavačům té nejlepší kávy, pak se neobejdete bez špičkového stroje, který vám vykouzlí ten nejlahodnější nápoj. K tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání, bezesporu patří švýcarské značky JURA a německá NIVONA. V následujících řádcích vám představíme dva přístroje, které navždy změní vaše představy o přípravě kávy.

Novinky

Soutěž – Vyhrajte kávovar Saeco Gran Baristo

Od uvedení prvního plně automatického kávovaru na světě v roce 1985 zabralo dalších 28 let vývoje, než se podařilo vytvořit Saeco GranBaristo – špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií pro ještě dokonalejší šálek vaší kávy.

Spotřebiče

Vše pro Váš dokonalý šálek kávy se ukrývá uvnitř Saeco

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů, který lidé pijí téměř na celém světě. Své popularitě se těší nejen díky povzbuzujícímu efektu, ale zejména pro svou chuť a aroma, ve kterých jsou, stejně jako u vína, velké rozdíly. Patříte k těm, kteří si rádi dopřejí bohatou a plnou chuť společně s výrazným aroma? Pak možná máte svou oblíbenou kavárnu, kde si ji rádi dáváte. S kávovary Saeco si vysoký standard a kvalitu dokonalého šálku kávy můžete dopřát kdykoliv na ni dostanete chuť i v pohodlí vašeho domova.

Novinky

Čtyři předpoklady vynikající chutě kávy

Přemýšleli jste někdy o tom, v čem tkví tajemství skutečně dobré kávy? Odborníci společnosti Tchibo znají, díky svým dlouholetým zkušenostem, tu správnou odpověď. Došli k závěru, že pro finální kvalitu kávy jsou rozhodující čtyři prvky: […]

Novinky

Domácí kávovary Tchibo Cafissimo – výborná káva v pohodlí domova

Pozvěte přátele a vychutnejte si intenzivní kávový požitek přesně tak, jak jej máte rádi. S kávovary Tchibo Cafissimo vykouzlíte snadno a rychle lahodné espresso, ale i kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou […]

Novinky

Tchibo Cafissimo – Váš domácí kávový bar

Cafissimo — systém na kávové kapsle pro dokonalý požitek z kávy Cafissimo je jediný systém kapslí na světě, který dělá dokonalé espresso, caffè crema a překapávanou kávu stiskem jediného tlačítka. Každá kapsle je neprodyšně uzavřena, […]