Reklama
Dokonalá káva na jeden stisk tlačítka

Dokonalá káva na jeden stisk tlačítka

Češi kávu milují. Na každého obyvatele připadá podle statistiky Mezinárodní organizace pro kávu ročně 5,5 kilogramů kávy. Pokud si toto množství neumíte představit, tak při běžné porci kávy, což je 7 gramů, vypije statisticky každý obyvatel Česka 785 šálků nápoje každý rok. Tedy více jak dva šálky denně a z dlouhodobého hlediska spotřeba stále roste.

NIVONA a JURA: Nejlepší kávovary na trhu

NIVONA a JURA: Nejlepší kávovary na trhu

Potrpíte si na kvalitní espresso a rozhodli jste se, že si pořídíte kávovar? Patříte-li k náročným vyznavačům té nejlepší kávy, pak se neobejdete bez špičkového stroje, který vám vykouzlí ten nejlahodnější nápoj. K tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání, bezesporu patří švýcarské značky JURA a německá NIVONA. V následujících řádcích vám představíme dva přístroje, které navždy změní vaše představy o přípravě kávy.

Soutěž – Vyhrajte kávovar Saeco Gran Baristo

Soutěž – Vyhrajte kávovar Saeco Gran Baristo

Od uvedení prvního plně automatického kávovaru na světě v roce 1985 zabralo dalších 28 let vývoje, než se podařilo vytvořit Saeco GranBaristo – špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií pro ještě dokonalejší šálek vaší kávy.

Vše pro Váš dokonalý šálek kávy se ukrývá uvnitř Saeco

Vše pro Váš dokonalý šálek kávy se ukrývá uvnitř Saeco

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů, který lidé pijí téměř na celém světě. Své popularitě se těší nejen díky povzbuzujícímu efektu, ale zejména pro svou chuť a aroma, ve kterých jsou, stejně jako u vína, velké rozdíly. Patříte k těm, kteří si rádi dopřejí bohatou a plnou chuť společně s výrazným aroma? Pak možná máte svou oblíbenou kavárnu, kde si ji rádi dáváte. S kávovary Saeco si vysoký standard a kvalitu dokonalého šálku kávy můžete dopřát kdykoliv na ni dostanete chuť i v pohodlí vašeho domova.

Tchibo Cafissimo – Váš domácí kávový bar

Tchibo Cafissimo – Váš domácí kávový bar

Cafissimo — systém na kávové kapsle pro dokonalý požitek z kávy Cafissimo je jediný systém kapslí na světě, který dělá dokonalé espresso, caffè crema a překapávanou kávu stiskem jediného tlačítka. Každá kapsle je neprodyšně uzavřena, a uchovává tak aroma kávy a přináší dokonalý požitek z nápoje. Cafissimo – unikátní díky nejvyšší možné kvalitě!

Káva nebo cappuccino jedním dotykem

Káva nebo cappuccino jedním dotykem

Příprava lahodné kávy je posvátným obřadem, který si nyní můžete vychutnat v teple vašeho domova. Kouzelné chvilky strávené s rodinou vám připomene voňavá kvalitní káva, kterou si s novými kávovary italské značky DeLonghi připravíte sami a bez jakékoliv námahy.

Nejmenší, nejrychlejší a nejnovější

Poslední novinkou společnosti Nespresso je rychlý aintuitivní kávovar, jenž zapadne do životního stylu všech, kteří hledají perfektní řešení pro přípravu své kávy. Díky technologickým inovacím umožňuje kávovar Pixie svým uživatelům minimalizovat čas aspotřebu energie.