NIVONA a JURA: Nejlepší kávovary na trhu

09. 09. 2015
Diskuze (1)
Sdílet

Potrpíte si na kvalitní espresso a rozhodli jste se, že si pořídíte kávovar? Patříte-li k náročným vyznavačům té nejlepší kávy, pak se neobejdete bez špičkového stroje, který vám vykouzlí ten nejlahodnější nápoj. K tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání, bezesporu patří švýcarské značky JURA a německá NIVONA. V následujících řádcích vám představíme dva přístroje, které navždy změní vaše představy o přípravě kávy.

NIVONA NICR 838

Rozviňte červený koberec a udělejte prostor pro inovativní automatický kávovar NIVONA 838, který se chlubí množstvím nových technických i designových prvků. Vývojáři ze společnosti NIVONA nelenili a vytvořili krásný přístroj s mnoha novými funkcemi, vylepšeným ovládáním a velmi tichým chodem.

NIVONA NICR 838 zvládá až 9 individuálních programů „moje káva“, disponuje barevným TFT displejem, tichým mlýnkem, efektivním 15 bar tlakovým čerpadlem a Aromatica-Systemem, který se stará o perfektní chuť a propaření. Za zmínku stojí také funkce automatického proplachování pro napěňovač mléka, automatické sledování hladiny se senzorem zrnkové kávy a barevné osvětlení šálku, které vypadá velmi dobře na pohled. Samozřejmostí je i kompletní lokalizace do češtiny.

rs594-nicr-646-1100

JURA IMPRESSA F50

Skvělou volbou jsou i JURA kávovary. Model IMPRESSA F50 je taktéž plnoautomatický a uživatelsky velmi přívětivý. Již na první pohled budí dojem výjimečnosti a jakmile ho poprvé zapnete, přestanete pochybovat o výši investice.

Kávovar JURA IMPRESSA F50 s revolučním systémem napěňování mléka Fine Foam vytvoří bohatou mléčnou pěnu a díky nastavitelnému stupni hrubosti mletí zvolíte optimální aroma dle vaší chuti. I u tohoto přístroje počítejte s individuálně programovatelnými tlačítky pro přípravu různých druhů nápojů, nízkou spotřebou energie a českým menu. A jistě vás potěší i to, že se přístroj sám odvápňuje.

8387

Tak co na ně říkáte? Ať už vaše volba padne na kávovary NIVONA nebo JURA, rozhodně neuděláte chybu!

ZDROJ: PR článek společnosti specSHOP s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče kavovar
Sdílejte článek

Diskuze

  • Mohu obě značky porovnat, protože Nivonu jsme měli a nyní máme Juru a musím říct, že Jura je oproti Nivoně velké zklamání. Celkově po zkušenosti s Nivonou na mě Jura působí jako „naleštěná bída“….

    uživatel