Soutěž o kávovar Saeco Incanto s integrovanou karafou na mléko

Dostane to nejlepší z každého zrnka kávy! Keramický mlýnek kávu při mletí nikdy nepřepálí. Každý den si tak můžete vychutnat jedinečnou kávu, která si díky celému procesu přípravy zachová tu nejlepší možnou chuť.
Reklama

Široká škála možností od espressa po latte macchiato uspokojí jakoukoli vaši touhu po kávě. Ať je to pro vás ranní povzbuzení, nebo aromatická tečka po večeři, na dosah ruky máte volbu pro každou denní dobu.

e_grinder_ceramic_saeco_clean-up-linesRobustní 100% keramické mlýnky zaručují chvíle ryzího požitku z kávy po celá léta. Keramický materiál umožňuje stálý průtok vody a extrahování nejčistší esence kávových zrn. Na rozdíl od jiných materiálů zabraňuje keramika přehřátí kávy během mletí a vzniku připálené chuti.

aquaclean_filter_print_feature_icon_saecoPatentovaná inovace společnosti Saeco, vodní filtr AquaClean, zaručí kávu z čisté vody bez nežádoucích příměsí a odvápňování přístroje až po 5 000 šálcích nebo po uplynutí doby až 2 let*.

specialty_coffees_one_touch_print_feature_icon_saecoAby byla konzistence mléčné pěny neodolatelná, napění karafa s napěňovačem mléko hned dvakrát, čímž odstraní větší bublinky. Jediným stisknutím tlačítka naplníte šálek bez stříkání hedvábnou pěnou příjemné teploty. Ta skvěle doplní kávu bohaté, plné chuti.

Soutěžní otázka:

Kolik šálků kávy se udělá, než přístroj oznámí, že je nutné provést odvápnění?

a) 100

b) 5 000

c) 500

Více informací na www.philips.cz/saeco

Chcete-li získat tento výborný kávovar, odpovězte na soutěžní otázku e-mailem na adresu: soutez@jagamedia.cz do 3. 11. 2016, předmět: Kávovar. Do e-mailu uveďte své kontaktní údaje.

Výherce i podmínky soutěže naleznete na www.homebydleni.cz. Použité fotografie jsou ilustrační.

*Vychází z šálků o objemu 0,1 l a použití 8 vodních filtrů, vyměnitelných přibližně každé 3 měsíce, dle indikací kávovarem. Pro 8 filtrů se automaticky deaktivuje alarm odstranění vodního kamene. Po 8. filtru přístroj proces odstraňování vodního kamene znovu aktivuje.

Reklama

Komentáře

Komentovat