Vše pro Váš dokonalý šálek kávy se ukrývá uvnitř Saeco

Vše pro Váš dokonalý šálek kávy se ukrývá uvnitř Saeco

10. 11. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů, který lidé pijí téměř na celém světě. Své popularitě se těší nejen díky povzbuzujícímu efektu, ale zejména pro svou chuť a aroma, ve kterých jsou, stejně jako u vína, velké rozdíly. Patříte k těm, kteří si rádi dopřejí bohatou a plnou chuť společně s výrazným aroma? Pak možná máte svou oblíbenou kavárnu, kde si ji rádi dáváte. S kávovary Saeco si vysoký standard a kvalitu dokonalého šálku kávy můžete dopřát kdykoliv na ni dostanete chuť i v pohodlí vašeho domova.

Fakt, že kávovary Saeco přinášejí nejvyšší standard v přípravě kávy, mimo jiné potvrdili a ocenili prestižním certifikátem i italští experti na kávu, stejně jako časopis dTEST. Ten v závěru loňského roku otestoval 28 modelů, mezi nimi kávovary automatické, pákové i takzvané kapslové. Kávovary Saeco obsadily 1. a 2. příčku v kategorii plnoautomatických kávovarů.

SAECO GRAN BARISTO – Nová revoluce v přípravě dokonalé kávy

Od uvedení prvního plně automatického kávovaru na světě v roce 1985 nám zabralo dalších 28 let vývoje, než jsme dokázali vytvořit Saeco Gran Baristo. Špičkové, velmi štíhlé automatické espresso s šířkou pouhých 20,5 cm a s řadou revolučních technologií vaří kávu rychleji, ve více variantách a nabízí jednodušší údržbu.

S unikátní tlakovou komorou Varipresso, která Vám pod dvěma různými tlaky připraví tak espresso jako i ranní kávu, patří mezi klenoty automatických kávovarů pro domácnost. Ovládání kávovaru je jednoduché a intuitivní. Přístroji dominuje multifunkční O-LED displej, kde si jen stačí zvolit jeden z 18 volitelných nápojů. Zároveň zde můžete nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí. Do paměti přístroje je možné zadat až šest unikátních profilů. Nový výkonný ohřívač vody s technologií Thermo-speed se postará o přípravu dokonalé kávy doslova ve zlomku vteřiny. Stejně jako všechny kávovary Saeco i Gran Baristo v sobě ukrývá patentovaný 100% keramický mlýnek, který se nikdy nepřehřívá, má dlouhou životnost, zcela tichý chod a umožňuje různou jemnost mletí. Milovníci mléčných káv určitě ocení jedinečnou dvoukomorovou karafu na mléko, díky které je mléčná pěna hustší a jemnější. Navíc zajišťuje perfektní teplotu mléka a brání jeho rozstřikování. Snadné použití doplňuje snadná údržba – první spařovací jednotka odnímatelná jedním prstem, automatické čisticí cykly a možnost mýt některé části přístroje v myčce.

Zapojte se do soutěže, pomozte vytvořit nejdelší chvilku s dokonalým šálkem kávy a vyhrajte nejnovější kávovar Saeco Gran Baristo nebo výběrová kávová zrna Saeco. Stačí jen kliknout na www.saeco-espresso.cz.

kupon

SAECO MOLTIO

SAECO MOLTIO

SAECO MOLTIO – Nekonečné možnosti chutí vašeho dokonalého šálku kávy

Unikátní mistrovské dílo, s nímž si můžete doslova pohrát s kávovými chutěmi. Vyberte si pro každý okamžik jiný druh kávy podle Vaši nálady a chuti. Jedním cvaknutím vyměníte celý zásobník kávových zrn – můžete tak během vteřiny přejít z noblesní a hluboké Arabiky třeba na opojně hořkou Robustu.

Každý z kávovarů Saeco je svým způsobem jedinečný, takže si všichni mohou najít model, který bude zcela vyhovovat jeho potřebám a přáním. Nevíte, co je pro vás nejlepší? Neváhejte a v klidu a pohodlí vašeho domova si kávovar a jeho jednotlivé jedinečné prvky a funkce vyzkoušejte. Saeco pro Vás připravilo zajímavou nabídkou. Pokud si v období od 01. 10. 2014 do 31. 1. 2015 zakoupíte kterýkoliv z modelů plnoautomatických kávovarů Saeco a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ vrátit. Úplné aktuální znění pravidel akce budou po dobu konání akce nepřetržitě k dispozici na www.philips.cz.

Více informací ke kávovarům Saeco je možné nalézt na webových stránkách www.saeco-espresso.cz, www.philips.cz nebo na facebookovém profilu značky Saeco.

ZDROJ: PR článek společnosti Philips

Kategorie: Kávovary Spotřebiče
Tagy: káva kavovar
Sdílejte článek

Diskuze