Zdroj: Haier

Nové myčky I-PRO SHINE SERIES 6 TALL s plnou technologickou výbavou a atypickou výškou

23. 06. 2023 Sdílet

Prémiová značka Haier přiváží na trh nový sortiment vestavných myček nádobí ve špičkovém designu, s plnou technologickou výbavou a atypickou výškou 91 cm.

Vybírat můžete ze dvou variant – vestavné plně integrované s možností instalovat dvířka z plánované kuchyně a tzv. podstavná, jejíž dvířka jsou provedena v luxusním matném povrchu antracitové barvy. Toto netradiční řešení umožňuje i z vestavné myčky vytvořit designový detail kuchyně, a navíc ji esteticky sladit s volně stojícími multidoor ledničkami Haier.

Seznamte se s I-PRO SHINE SERIES 6 TALL od značky Heier. V obchodech pro vás budou v průběhu léta.

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Maximální výška a kapacita 16 Sad nádobí

Se svou rekordní výškou 91 cm jsou myčky I-PRO SHINE SERIES 6 TALL perfektní volbou do vysokých kuchyní. Tato konstrukční výhoda usnadňuje přístup do myčky bez zbytečného ohýbání, stejně jako umožňuje interiérovým designérům esteticky a efektivně zaplnit prostor pod výše umístěnou pracovní deskou. Kapacita myčky je až 16 sad nádobí nebo až 184 samostatných kusů nádobí a jedná se o nejvyšší kapacitu na trhu u myček s šířkou 60 cm.

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Inovované koše a třetí příborová zásuvka

Pro další optimalizaci využití vnitřního prostoru prošly vnitřní koše inovací. Nabízejí flexibilně sklopitelné držáky talířů, šálků nebo sklenic na víno. Držáky jsou doplněny pogumovanými modrými detaily pro pevnější a bezpečnější uložení, a to i jemného nádobí náchylného na rozbití. Horní koš Easy Lift je možné polohovat do 3 různých úrovní.

Změnou prošla i třetí zásuvka, která pokrývá horizontálně celou plochu myčky, a tudíž pojme mnohem více příborů a drobného nádobí. Nicméně její pravou nebo levou část můžete posunout a koš tak zvětšit či zmenšit. Získáte tak místo navíc v této třetí zásuvce, nebo naopak více prostoru v koši pod ní. Prostor myčky si můžete nakonfigurovat tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám a zajistil optimální mycí výkon.

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Chytré vnitřní osvětlení a světlo na podlahu

Díky praktickému vnitřnímu osvětlení umístěnému na stropě myčky, které prosvítí skrz koše, získáte dokonalý přehled o nádobí ve všech jejích částech. Světlo promítané na podlahu při chodu myčky ukáže, kdy cyklus běží a kdy je ukončen.

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Automatické otevření dvířek

Otevřete dveře nejlepšímu výkonu sušení nádobí a snížené spotřeby energie. Systém automaticky otevřených dvířek je součástí několika mycích programů, při kterých se během sušící fáze na několik centimetrů otevřou dvířka myčky. Toto dopomůže lepší cirkulaci vzduchu a přirozenému dosušení nádobí.

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Čištá myčka = čisté nádobí

Nový antibakteriální ABT® filtr zamezuje množení bakterií v těch částech myčky, kde se během mycího cyklu usazuje nejvíce zbytků potravin. Testy prokázaly, že díky ABT® filtru poklesne množství bakterií o téměř 100 % během 24 hodin. To má za následek hygieničtější interiér myčky a tedy i hygieničtější výsledek mytí.

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Energetická třída B

Díky účinnému bezkartáčovému invertorovému motoru dosahuje myčka super úsporné energetické třídy B při zachování nejvyššího výkonu mycích programů. Motor zároveň snižuje hluk a vibrace a zajišťuje tichý chod 43 dB(A).

I-PRO SHINE SERIES 6 TALL - Haier

Zdroj: Haier

Nové myčky I-PRO SHINE SERIES 6 TALL

Plně integrovaná varianta XIT 6C3TB3B (32901663)

Podstavná varianta XUT 6C3TV3B (32901671)

Více info o značce a kompletní nabídce domácích spotřebičů na www.haier.cz

 

Zdroj: PR článek společnosti Haier

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: myčky nádobí Od partnerů
Sdílejte článek