Jednoduché a pohodlné čištění dřevěných podlah

10. 09. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Bona, jednička na trhu v údržbě dřevěných podlah uvedla na trh nový, vysoce výkonný Bona Spray Mop. Má ergonomický tvar a jednoduše se používá. Stačí nastříkat přípravek na podlahu stlačením páčky, která je součástí mopu a setřít podlahu mikrovláknovou utěrkou na mopu. Bona Spray Mop trhá rekordy v prodejnosti. V ČR a SR je již prodáno více než 20 000 kusů.

S Bona Spray Mopemmají majitelé dřevěných podlah jednoduchý a pohodlný nástroj na čistění podlah. Bona Spray Mop se rychlo smontuje a obsahuje speciálně vyvinutý Bona Čistič na parkety, který je šetrný k dřevěné podlaze. Bona Spray Mop je mimořádně účinný nástroj, speciálně určený pro čištění dřevěných a laminátových podlah, ale může být použit pro všechny typy podlah.

Bona Spray Mop má otočnou hlavu, která umožňuje přístup do těžce přístupných míst, kam se běžné mopy nedostanou. Správný dávkovač přípravku Bona Čistič na parkety rozprášíte stlačením páčky na mopu, a tak zajistíte správné dávkování přípravku na podlahu podle své vlastní potřeby. Tyto vlastnosti dělají z Bona Spray Mopu jedinečný úklidový mop na trhu, ideální pro moderní ženy v domácnosti, které nechtějí ztrácet čas nepohodlným nošením kyblíku s vodou a neustálým ždímáním hadry.


Marie Shore, Product Manager, Bona Floor Care

„Pravidelné čištění podlah je klíčem k jejich udržení v perfektním stavu řadu let. Bona Spray Mop pomáhá lehce a rychle vyčistit dřevěnou podlahu bez problémů. Mikrovláknovou utěrku je možné prát až 300krát v pračce bez použití aviváže a čistič je samozřejmě bezpečný pro děti a domácí zvířata.“

Bona Spray Mop sada obsahuje mop, znovu doplnitelný Bona Čistič na parkety a čisticí utěrku z mikrovláken. Ergonomicky navrhnutá rukojeť usnadňuje čistění a speciálně vyvinuté složení přípravku ve spojení s mopem účinně čistí podlahu a odstraňuje skvrny bez zanechání nečistot a skvrn.

Bona je hrdá na to, že může uživatelům a majitelům dřevěných podlah po celém světě nabídnout lepší způsob čištění podlah, při kterém dokončí práci mnohem rychleji a mají čas věnovat se jiným aktivitám.

 

BONA CR, spol. s r. o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín
tel. ČR: +420 236 080 211
tel. SR: +421 265 457 161
fax: +420 236 080 219
bonacr@bona.com
www.bona.com
www.bonaspraymop.cz

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: mop podlaha udrzba
Sdílejte článek

Diskuze