Reklama
Jak nepoškodit pískované sklo?

Jak nepoškodit pískované sklo?

Údržba pískovaného skla je trochu odlišná od té, kterou aplikujeme na klasická skla, popřípadě Grafosklo. Jiná, ale neznamená těžší nebo složitější! Seznamte se se všemi čisticími fígly, které vám dopomohou ke stále krásnému pískovanému sklu, a přitom ho nepoškodí.

Nové produkty  od BRIGGS & STRATTON

Nové produkty od BRIGGS & STRATTON

V nadcházející jarní sezóně přichází na trh BRIGGS & STRATTON s několika novinkami. Jednou z novinek letošního roku je zcela nová produktová řada UltraCare™. Jde o skupinu několika produktů, které jsou určeny zejména pro čištění, údržbu i ochranu motorových strojů i jiné techniky, která se používá například pro údržbu trávníků, travnatých ploch i komunální a

Došplouchat! Čas radostí a čas starostí

Došplouchat! Čas radostí a čas starostí

S babím létem nutně přijde i okamžik, kdy je třeba definitivně odzvonit radovánkám, opustit vody a vlny bazénu a došplouchat. Je třeba mu splatit letní požitky péčí a správně bazén zazimovat. Víte, jak na to?

Kuchyně s minimálními nároky na údržbu

Kuchyně s minimálními nároky na údržbu

Dnešním kuchyním nejvíce sluší designově doladěné varné desky, trouby adigestoře sminimálními nároky na údržbu amaximálně pohodlné zhlediska obsluhy. Dotykové ovládání, elektronické ukazatele, přesné ovládání teploty ačasu, vaření indukční, horkovzdušné či vpáře…

Jednoduché a pohodlné čištění dřevěných podlah

Jednoduché a pohodlné čištění dřevěných podlah

Bona, jednička na trhu v údržbě dřevěných podlah uvedla na trh nový, vysoce výkonný Bona Spray Mop. Má ergonomický tvar a jednoduše se používá. Stačí nastříkat přípravek na podlahu stlačením páčky, která je součástí mopu a setřít podlahu mikrovláknovou utěrkou na mopu. Bona Spray Mop trhá rekordy v prodejnosti. V ČR a SR je již prodáno více než 20 000 kusů.

Inteligentní byt na Žižkově

Inteligentní byt na Žižkově

Navrhnout byt, který se na propagačních materiálech tváří velice fotogenicky, jistě není na škodu. Což ale takhle navrhnout byt, který svým majitelům nabídne přece jen něco navíc? Věřte nebo ne, navštívili jsme byt s povahou inteligentního krasavce, který vyrostl v prostředí žižkovské galerky, a přesto je velmi decentní a elegantní.