KlikTV udělá z vašeho televizoru Smart TV

10. 12. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Firma KlikTV, doposud nenápadná video služba v ČR, vytáhla nové zbraně vůči konkurenci. Od listopadu spustila nový web www.kliktv.cz, který ukazuje službu s mnohem většími ambicemi. Za 125,- Kč mnoho zábavy KlikTV chystá aplikace pro […]

Firma KlikTV, doposud nenápadná video služba v ČR, vytáhla nové zbraně vůči konkurenci. Od listopadu spustila nový web www.kliktv.cz, který ukazuje službu s mnohem většími ambicemi.

Za 125,- Kč mnoho zábavy

KlikTV chystá aplikace pro Android a iOS a prodej dvou androidových přehrávačů. KlikTV bude fungovat na bázi předplatného. Za 125,- Kč měsíčně dostanete přístup k filmotéce s více než 2000 filmy, seriály a dokumentárními filmy. Součástí balíku bude i přehled trailerů aktuálních kinohitů.

S novou funkcí TV Rec můžete nahrávat vysílání 25 českých a slovenských stanic a tyto záznamy uchovávat až sedm dní. Živé vysílání nelze sledovat, dostupný je jen záznam.
Stanice: ČT 1, ČT 2, ČT 4 Sport, ČT 24, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Barrandov, Fashin TV, Jednotka, Dvojka, Joj, Plus, TA 3, Wau, Markíza, Doma, Dajto a Foor.

stb02

KlikTV myslí i na nejmladší

Jedním z volitelných balíčků budou pohádky s více než 300 epizodami dětských seriálů. Za 75,- Kč bude možné tento balíček sledovat 30 dní.

Něco pro dospělé

V balíčku 18 plus jsou erotické filmy, tento balíček je možné sledovat 30 dní za 75,-Kč. 

Jiné balíčky

Jen za 50,- Kč měsíčně budou k dispozici kanály Filmbox, Filmbox Europe a Fashion TV. Balíček Premium obsahuje premiérové filmy a seriály ve Full HD.

Klikbox S1

KlikTV bylo zpočátku dostupné jen jako stolní přehrávač Klikbox S1 v ceně 2.599,- Kč včetně půlročního předplatného základních služeb. Tato krabička obsahuje kromě výstupu HDMI také tři USB a slot pro SD karty (možnost dělat záznamy a přehrávat vlastní obsah).

Klikbox WIFI

Nedávno KlikTV spustil prodej dalšího zařízení Klikbox WIFI, které je mobilní (vhodné na cesty). Od klasického zařízení se liší tím, že se dá připojit k síti pouze přes WIFI (základní model lze k síti připojit přes WIFI i LAN). Cena Klikbox WIFI je 1.299,- Kč a svým rozměrem se vejde každému do kapsy.

Klikbox_WIFI_k2_dongle

Co je potřeba:

– WIFI připojení (minimální připojení 2 MB/s)
– TV přijímač s HDMI konektorem

S Klikbox WIFI máte svět zábavy vždy po ruce.

www.kliktv.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: televize TV
Sdílejte článek

Diskuze