Reklama
3 důvody pro Samsung SUHD TV

3 důvody pro Samsung SUHD TV

První: Technologie. Samsung patří již více než deset let na špičku výrobců televizorů a díky svým patentovaným technologiím je vždy o krok napřed před ostatními. Zvolit si značku Samsung je jistota unikátních technologií a funkcí, které jsou vymazlené k dokonalosti. Při prvním setkání s SUHD TV vás upoutá dokonale jasný, živý obraz s nejširší paletou

Desatero pro nejlepší (pasivní) domácí zábavu

Desatero pro nejlepší (pasivní) domácí zábavu

Chystáte se na novou televizi? Pokud zavítáte do odborné prodejny nebo na příslušné webové stránky, zahltí vás spousta anglických slov a zvláštních zkratek. Pokud nejste zrovna fanda (teď nemyslíme fanda oblíbeného seriálu), snadno se v nich ztratíte a koupíte něco, co jste nechtěli nebo co nepotřebujete. Přinášíme vám přehled těch nejdůležitějších vlastností, které byste měli zvážit předtím, než investujete do nové chytré ozdoby svého obýváku.

Televizor jako designový kousek interiéru

Televizor jako designový kousek interiéru

Pryč jsou doby, kdy měli lidé televizory obklopené nábytkem a množstvím skříněk. Trendem posledních let je jednoduchost v interiéru. O to větší roli pak hraje volba výrazných doplňků, které na sebe upoutají pozornost. Takovým prvkem v interiéru je i televizor, který postupem času získal do vínku daleko více funkcí, než jen zprostředkovat divákovi vizuální zážitek. Novinkou v této oblasti je řada televizorů Samsung SUHD TV, která v sobě snoubí nejen dokonalost obrazu, ale také rafinovanost originálního designu.

Sledujte filmy ve 3D

Společnost LG představuje novou technologii CINEMA 3D™, která k zobrazení používá princip polarizace. 3D brýle tak zajišťují, že do levého i pravého oka se dostává správný obraz.

Nová vize televize

Nová vize televize

Televize je dnes nejen zdrojem informací a (nepříliš oceňovanou) alternativou trávení volného času – moderní technologie umožnily, aby se stala také interaktivním centrem domácí zábavy i komunikace. Ti z vás, kteří se bez „největšího žrouta času“ obejdou, mohou následující stránky klidně přeskočit. Pro ostatní budou možná zdrojem informací, které by vás měly dovést k tomu