televize

foto Samsung Electronics Czech and Slovak
Spotřebiče

Užijte si vánoční pohodu se špičkovými televizory Samsung

Vánoce jsou za dveřmi a spolu s vůní cukroví a svařáku k nim neodmyslitelně patří i pohádky. Ať už si s rodinou vyberete klasickou Popelku, nebo preferujete spíše zahraniční komedie, sledujte je na těch nejlepších televizorech.

FOTO SAMSUNG
Novinky

3 důvody pro Samsung SUHD TV

První: Technologie. Samsung patří již více než deset let na špičku výrobců televizorů a díky svým patentovaným technologiím je vždy o krok napřed před ostatními. Zvolit si značku Samsung je jistota unikátních technologií a funkcí, […]

FOTO SAMSUNG
Novinky

Jiří Menzel doporučuje: SUHD TV – nejdokonalejší obraz současnosti

Drtivá většina domácností vlastní alespoň jeden televizor.  A když se její obyvatelé nedomluví na tom, jaký program chtějí sledovat, najdeme jich v bytě nebo domě i víc.

FOTO Samsung
Spotřebiče

Desatero pro nejlepší (pasivní) domácí zábavu

Chystáte se na novou televizi? Pokud zavítáte do odborné prodejny nebo na příslušné webové stránky, zahltí vás spousta anglických slov a zvláštních zkratek. Pokud nejste zrovna fanda (teď nemyslíme fanda oblíbeného seriálu), snadno se v nich ztratíte a koupíte něco, co jste nechtěli nebo co nepotřebujete. Přinášíme vám přehled těch nejdůležitějších vlastností, které byste měli zvážit předtím, než investujete do nové chytré ozdoby svého obýváku.

Spotřebiče

Televizor jako designový kousek interiéru

Pryč jsou doby, kdy měli lidé televizory obklopené nábytkem a množstvím skříněk. Trendem posledních let je jednoduchost v interiéru. O to větší roli pak hraje volba výrazných doplňků, které na sebe upoutají pozornost. Takovým prvkem v interiéru je i televizor, který postupem času získal do vínku daleko více funkcí, než jen zprostředkovat divákovi vizuální zážitek. Novinkou v této oblasti je řada televizorů Samsung SUHD TV, která v sobě snoubí nejen dokonalost obrazu, ale také rafinovanost originálního designu.

Novinky

Velkoformátový displej Samsung s úhlopříčkou 95″ získala cenu InAVation

Diplej ME95C z řady zobrazovacích B2B řešení společnosti Samsung byl oceněn v rámci veletrhu ISE 2014.

Novinky

Samsung rozšiřuje nabídku UHD a prohnutých televizorů. Potvrzuje tak vedoucí pozici na trhu

Samsung Electronics Co., Ltd., lídr v oblasti televizní techniky po dobu osmi let, uvádí své první komerční prohnuté UHD televizory a představuje nové široké portfolio prohnutých a UHD televizorů pro rok 2014.

Novinky

KlikTV udělá z vašeho televizoru Smart TV

Firma KlikTV, doposud nenápadná video služba v ČR, vytáhla nové zbraně vůči konkurenci. Od listopadu spustila nový web www.kliktv.cz, který ukazuje službu s mnohem většími ambicemi.

Kuchyně

Sledujte filmy ve 3D

Společnost LG představuje novou technologii CINEMA 3D™, která k zobrazení používá princip polarizace. 3D brýle tak zajišťují, že do levého i pravého oka se dostává správný obraz.

Spotřebiče

Nová vize televize

Televize je dnes nejen zdrojem informací a (nepříliš oceňovanou) alternativou trávení volného času – moderní technologie umožnily, aby se stala také interaktivním centrem domácí zábavy i komunikace. Ti z vás, kteří se bez „největšího žrouta […]