Užijte si vánoční pohodu se špičkovými televizory Samsung

06. 12. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Vánoce jsou za dveřmi a spolu s vůní cukroví a svařáku k nim neodmyslitelně patří i pohádky. Ať už si s rodinou vyberete klasickou Popelku, nebo preferujete spíše zahraniční komedie, sledujte je na těch nejlepších televizorech.

UHD televizory Samsung ze série 6 nabízejí nejen elegantní design, ale i ten nejkvalitnější obraz. K dostání jsou v prohnuté i klasické variantě ve velikostech od 49 do 65 palců, samozřejmostí je kompatibilita s DVB-T2 vysíláním.

Reálné prokreslení barev televizorů vás vtáhne do děje, třeba i přímo k mrazíkovské chaloupce na kuří noze. Společnost Samsung totiž vyvinula technologii PurColour, která vyniká čistějším zobrazením detailů a větším množstvím věrných barev bez ohledu na úroveň okolního osvětlení. PurColour zvyšuje počet barevných odstínů více než sedminásobně, a díky tomu je obraz reálnější než kdykoliv předtím. Autentické barvy a jas zaručí, že veškerý sledovaný obsah bude vypadat jako ve skutečnosti.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak

foto Samsung Electronics Czech and Slovak

Tradiční pohádky v tom nejvyšším možném rozlišení

Všechny UHD televizory navíc disponuje technologií HDR, se kterou si můžete při sledování HDR obsahu užít dříve nerozeznatelné detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu vašeho televizoru, stejně jako v temných stínech. Funkce je dostupná u UHD televizorů počínaje modelem KU6072. Technologie UHD Picture Engine rozpozná video obsah v nižším rozlišení a automaticky ho vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. Můžete se proto spolehnout, že i tradiční pohádky budete sledovat v té nejvyšší možné kvalitě. A ať už si vaše oblíbené vánoční pořady budete streamovat nebo budete pouštět z jakéhokoliv zařízení připojeného k televizoru, budete potřebovat pouze jeden dálkový ovladač.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak

foto Samsung Electronics Czech and Slovak

Sledujte oblíbené pořady odkudkoli

Dávají vaši nejoblíbenější pohádku, ale vy zrovna nemůžete být u televizoru? Pusťte si ji z mobilu či tabletu. Operační systém Tizen a chytré rozhraní Smart Hub umožňují sledování programu i z jiných zařízení, než je váš televizor. Díky jednoduchému propojení s televizorem se na všechny programy můžete dívat odkudkoli v rámci domácí sítě. A pokud se chcete k oblíbeným pořadům kdykoliv vrátit, můžete si je jednoduše nahrát na HDD či Flashdisk. Nepotřebujete k tomu již žádné dodatečné zařízení.

foto Samsung Electronics Czech and Slovak

foto Samsung Electronics Czech and Slovak

Fotky z mobilu si jednoduše prohlížejte na obrazovce

Čekáte na Vánoce rodinnou návštěvu a rádi byste jí promítli fotky z letní dovolené tak, aby na ně viděla i babička? Pomocí aplikace Samsung Smart View snadno a rychle přenesete oblíbené fotografie, videa a hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu do svého televizoru Smart TV.

Více informací na www.samsung.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče Od partnerů televize
Sdílejte článek

Diskuze