PARLA 3S plech krbova kamna Romotop
Zdroj: Romotop

Užijte si pohled na oheň ze tří stran – Krbová kamna PARLA 3S

13. 06. 2024 Sdílet

Nový model krbových kamen PARLA H 3S kombinuje neobyčejný design, funkčnost a vysokou kvalitu. Tato krbová kamna zaujmou skly na třech stranách, která umožňují neobyčejný výhled na plameny z jakéhokoliv místa interiéru.

Výraz kamen dokonale doplňují dvířka s designovým sklem. Český výrobce Romotop představil tento model ve třech různých řadách, aby vyhověl vkusu zákazníků a jejich potřebám. Jako obklad je nabízen přírodní kámen serpentin, keramické kachle nebo černý odolný plech vhodný do moderních prostor. Díky inovované spalovací komoře je zajištěno optimální hoření, což znamená nejen ideální využití tepla, ale také minimalizaci škodlivých emisí. Kamna PARLA 3S jsou tak perfektním řešením pro současné domácnosti, kde přinášejí příjemnou atmosféru a ekologický způsob vytápění.

PARLA 3S

Základní provedení se vyznačuje svým minimalistickým, ale zároveň elegantním designem. Jsou perfektní pro zákazníky hledající kvalitu a funkčnost v jednoduchém provedení, aniž by museli slevit z nároků na vizuální dojem. Kamna PARLA 3S mají různé typy obkladů, které umožňují snadné přizpůsobení různým typům interiérů.

PARLA H 3S

Verze PARLA H 3S rozšiřuje základní verzi o možnost akumulačních prvků tzv. tvarovek v horní části kamen, kde nabírají a následně uchovávají teplo i po vyhasnutí ohně. Toto jednoduché důmyslné řešení zajišťuje lepší tepelný komfort a celkovou efektivitu vytápění obzvlášť u nízkoenergetických domů, kde je potřebné postupné uvolňování tepelné energie. Kromě toho kvalitní materiály a pokročilé technologie zajišťují dlouhou trvanlivost s minimální údržbou.

PARLA H 3S keramika akumulacni krbova kamna Romotop interier

PARLA H 3S keramika akumulacni krbova kamna Romotop interier Zdroj: Romotop

PARLA T 3S

Ať už toužíte pozorovat plápolající oheň ze sedačky, někdy z křesla u okna, anebo z jídelny – kamna PARLA T 3S  dokážou tato vaše přání splnit. Klíč je ve spolehlivém mechanismu, který umožňuje otáčet kamny dle potřeby.  Zvolená pozice se pak jednoduše zajistí aretací. Výhled na plameny bočnímu skly umocňuje estetický dojem. Díky výběru z několika barevných variant materiálů obložení je snadné PARLA T 3S přizpůsobit vašim osobním preferencím i designu interiéru.

Pokročilá technika a ekologie

Všechna tři skla mají své vlastní vedení vzduchu pro jejich oplach, který zabraňuje usazování nečistot na vnitřních plochách. Centrální přívod externího vzduchu do spalovací komory dodává jeho dostatečné množství za každých okolností. Je důležité zmínit, že moderní krbová kamna nejsou předmětem žádných omezujících opatření ani už vůbec ne zákazů.

Nic takového, pokud je z oficiálních zdrojů známo, se ani nepřipravuje. Podobné informace jsou zavádějící a mnohdy zcela smyšlené. Všechny produkty značky Romotop, určené pro vytápění domácností jako interiérový spotřebič, prochází v nezávislých laboratořích přísnými testy, měřeními a certifikacemi, čímž je zajištěno splnění striktních emisních limitů a současných standardů kvality.

Pro krbová kamna platí v celé EU, tedy i v České republice, evropská norma Ecodesign – což je soubor pravidel a požadavků EU pro širokou škálu výrobků. Pro společnost Romotop jsou tyto požadavky závazné. Krbová kamna slouží jako jediný skutečně nezávislý zdroj tepla s vysokou účinností, který jako palivo spotřebovává obnovitelný zdroj – dřevo. Díky tomu jsou ekologickým výrobkem s minimálním dopadem na životní prostředí.

PARLA T 3S plech krbova_kamna Romotop

PARLA T 3S plech krbova_kamna Romotop Zdroj: Romotop

ZDROJ: PR článek společnosti

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: Krbová kamna romotop
Sdílejte článek