Velkoformátový displej Samsung s úhlopříčkou 95″ získala cenu InAVation

12. 02. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Diplej ME95C z řady zobrazovacích B2B řešení společnosti Samsung byl oceněn v rámci veletrhu ISE 2014. Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. získala na výstavě Integrated Systems Europe (ISE) 2014 ocenění InAVation Award 2014 v kategorii […]

Diplej ME95C z řady zobrazovacích B2B řešení společnosti Samsung byl oceněn v rámci veletrhu ISE 2014.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. získala na výstavě Integrated Systems Europe (ISE) 2014 ocenění InAVation Award 2014 v kategorii „Most InAVative Display product“ za svůj velkoformátový displej (LFD) Samsung ME95C. Tato cena udílená časopisem InAVate vyzdvihuje vynikající práci, kterou vykonávají integrátoři a výrobci AV produktů na trzích v Evropě, na Blízkém Východě a v Africe (EMEA). Oceněný produkt společnosti Samsung byl nominován redakčním týmem InAVate a o vítězi rozhodli zástupci AV průmyslu. Vítězové byli vyhlášeni na slavnostním ceremoniálu v prostorách Amsterdam Convention Factory. Zobrazovací B2B řešení Samsung, včetně LFD dipleje ME95C, jsou k vidění tento týden na ISE 2014 ve stánku Samsung (č. 1 – H20) v RAI v Amsterdamu.

Samsung LFD ME95C

Samsung LFD ME95C

Komerční LED displej ME95C

S úhlopříčkou 95″ je Samsung LFD ME95C největší LED komerční obrazovkou na světě. Je řešením pro špičkové prodejce i do firemních zasedacích místností. Diplej ME95C nabízí nesrovnatelnou kvalitu obrazu s širším barevným kontrastem a přidanou hloubkou černé. Lze jej instalovat horizontálně i vertikálně, což umožňuje větší flexibilitu pro širokou škálu zákaznických požadavků. Díky své velikosti umožňuje digitální prezentace reálné velikosti výrobků. Ve firemním prostředí nahradí obrazovka Samsung ME95C stávající zařízení, jako jsou projektory LED podsvícení používané v ME95C také vyžaduje při provozu méně energie, a tak pomáhá k dalšímu snížení nákladů.

„Samsung je poctěn oceněním InAVation. Trh s B2B displeji v regionu EMEA je naší klíčovou oblastí růstu v roce 2014. Jsme potěšeni, že jedno z našich hlavních zobrazovacích B2B řešení bylo uznáno odborníky z oboru,“ řekl Jeong-hwan Kim, senior viceprezident divize Visual Display Business v Samsung Electronics.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.cz.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče Od partnerů televize
Sdílejte článek

Diskuze