Televizor jako designový kousek interiéru

24. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Pryč jsou doby, kdy měli lidé televizory obklopené nábytkem a množstvím skříněk. Trendem posledních let je jednoduchost v interiéru. O to větší roli pak hraje volba výrazných doplňků, které na sebe upoutají pozornost. Takovým prvkem v interiéru je i televizor, který postupem času získal do vínku daleko více funkcí, než jen zprostředkovat divákovi vizuální zážitek. Novinkou v této oblasti je řada televizorů Samsung SUHD TV, která v sobě snoubí nejen dokonalost obrazu, ale také rafinovanost originálního designu.

Elegantní křivky

Ladné křivky tří modelových řad vás zaujmou na první pohled, a to i v případě, že je televizor zrovna vypnutý. Samsung i u nové generace uplatnil elegantní zakřivení obrazovky, které však neplní jen estetickou funkci, ale je i dalším z promyšlených řešení, jak maximálně umocnit zážitek ze sledování televize. Optimální úhel zakřivení obrazovek SUHD TV zaručuje kvalitní obraz a reálné vizuální zážitky, ať už se budete dívat z jakéhokoliv místa. Scény si tak na rozdíl od plochých televizorů vychutnáte i v případě, že právě nesedíte přímo v ose televizoru. V nabídce jsou přitom úhlopříčky od 48 do 88 palců.

Každý ze tří modelů řady SUHD TV je charakterizován jiným designem, všechny však v interiéru působí jako umělecké dílo hodné světových galerií. Model JS9500 okouzlí zkoseným rámem z kovu, JS9000 má originální povrch s řasením, které mu dodává punc luxusu a jedinečnosti, a minimalistický JS8500 vyniká zakulaceným rámečkem s kovovou povrchovou úpravou a štíhlým podstavcem ve tvaru písmene „T“.

Model JS9500 zdroj: Samsung

Model JS9500 zdroj: Samsung

Pohlcující zážitek

Díky revolučním zobrazovacím technologiím nabízí Samsung SUHD TV dokonalé barvy a hluboký kontrast, jež na současném trhu nemají konkurenci. Vychutnáte si díky tomu syté barvy a bohatou škálu odstínů od nejtemnější černé až po zářivě bílou. Oproti běžným televizorům poskytují SUHD TV dokonce 64krát více barev a světlé části obrazu jsou 2,5krát jasnější. To vše jsou ingredience vedoucí k nezapomenutelnému požitku, ať už jsou na programu divoké akční scény nebo romantické záběry noční krajiny.

 zdroj: Samsung

zdroj: Samsung

Ještě chytřejší Smart TV

Propojení televizoru s mobilními zařízeními a vzájemné sdílení obsahu se stalo standardem, který uživatelům umožňuje užít si neomezené množství zábavy. Propojení jednotlivých zařízení a zacházení s nimi je díky operačnímu systému Tizen, který je u SUHD TV použit, mnohem jednodušší a intuitivnější. Stačí jednou synchronizovat televizor se Samsung smartphonem či tabletem a pak na něm můžete kdykoli pohodlně sledovat televizní pořady, nebo naopak sdílet obsah z mobilních zařízení na obrazovku pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Na velké obrazovce můžete také surfovat na internetu, chatovat s přáteli nebo si zpříjemnit vstávání. Funkce Briefing On při zazvonění budíku v mobilním telefonu automaticky zapne váš televizor Samsung a na jeho obrazovce se pak zobrazí informace pro daný den, jako je předpověď počasí nebo plány z vašeho diáře.

Více na www.samsung.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče Od partnerů televize Televizní stolek
Sdílejte článek

Diskuze