Samsung rozšiřuje nabídku UHD a prohnutých televizorů. Potvrzuje tak vedoucí pozici na trhu

10. 01. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Samsung Electronics Co., Ltd., lídr v oblasti televizní techniky po dobu osmi let, uvádí své první komerční prohnuté UHD televizory a představuje nové široké portfolio prohnutých a UHD televizorů pro rok 2014. Prostřednictvím tří sérií […]

Samsung Electronics Co., Ltd., lídr v oblasti televizní techniky po dobu osmi let, uvádí své první komerční prohnuté UHD televizory a představuje nové široké portfolio prohnutých a UHD televizorů pro rok 2014.

Prostřednictvím tří sérií UHD televizorů − S9, U9000 a U8500 – nabídne kompletní portfolio deseti UHD Smart TV ve velikostech od 50″ po 110″ modely, a to jak s prohnutou, tak plochou obrazovkou, aby si spotřebitelé mohli vybrat UHD televizor, který nejlépe vyhovuje jejich životnímu stylu. Dále představí první a největší prohnutou UHD TV na světě s úhlopříčkou 105″ a dalších celkem šest prohnutých TV.

Jako uznání vedoucí pozice v oblasti inovací, designu a inženýrství získal Samsung pro své portfolio televizorů šest ocenění CES 2014 za inovace.

Samsung učinil odvážný krok v nové éře TV zábavy propojením inovativního prohnutého designu s UHD TV technologií. Tyto televizory poskytují takřka divadelní zážitek a zásadně mění způsob, jakým svět dosud nahlížel na televizory. Prohnutá obrazovka propůjčuje videu reálné vlastnosti, kterých na plochých obrazovkách nelze docílit. Navíc širší zorné pole vytváří panoramatický efekt, díky kterému se obrazovka zdá ještě větší, než je. Prohnutý design vytváří vyváženou a sjednocenou pozorovací vzdálenost pro reálnější zážitek ze sledování a s lepšími pozorovací úhly a vyšším kontrastem z různých pozic.

Zdroj: Samsung

Zdroj: Samsung

Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: Od partnerů samsung televize trendy v bydlení
Sdílejte článek

Diskuze