FOTO SAMSUNG

3 důvody pro Samsung SUHD TV

23. 11. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

První: Technologie. Samsung patří již více než deset let na špičku výrobců televizorů a díky svým patentovaným technologiím je vždy o krok napřed před ostatními. Zvolit si značku Samsung je jistota unikátních technologií a funkcí, […]

První: Technologie. Samsung patří již více než deset let na špičku výrobců televizorů a díky svým patentovaným technologiím je vždy o krok napřed před ostatními. Zvolit si značku Samsung je jistota unikátních technologií a funkcí, které jsou vymazlené k dokonalosti. Při prvním setkání s SUHD TV vás upoutá dokonale jasný, živý obraz s nejširší paletou barev, který televizor nabízí díky svému 10 bitovému displeji Quantum Dot a funkci HDR 1000.

Druhý: Dokonalý design. Estetický dojem je nedílnou součástí SUHD TV. Ty jsou výjimečné absencí jakéhokoli rámečku, jež by ohraničoval obraz. Navíc je jejich zadní stěna naprosto hladká, bez šroubků a kabelů, takže TV může působit jako umělecké dílo samostatně stojící v prostoru.

FOTO SAMSUNG

FOTO SAMSUNG

Třetí: Smart. Plynulé, rychlé a intuitivní ovládání díky operačnímu systému Tizen potěší každého uživatele. Snadno přepnete z TV programu na program služeb na vyžádání, zobrazíte si aktuální zprávy z internetu, nebo si ihned spustíte vlastní videa a fotografie ze svého smartphonu. Chytrý ovladač Smart Control, který kromě TV ovládá i všechna zařízení připojena k TV prostřednictvím HDMI kabelu, je už jen třešničkou na dortu. Přesvědčte se na www.samsung.cz.

 

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče Od partnerů televize
Sdílejte článek

Diskuze