Nový sortiment vysavačů Bosch – špičková německá kvalita pro každého

22. 10. 2020 Sdílet

Značka Bosch představila svůj první vysavač už v roce 1901. Od té doby nabízí široký sortiment spotřebičů se špičkovými technologiemi a funkcemi na míru potřebám různých zákazníků. Pokud jde o vývoj motorů, filtračních technologií, nebo design hubic, vysavače Bosch zaručují ty nejlepší možné výsledky.

Vysavačové motory Bosch se již 65 let vyrábí přímo v Německu a zajišťují mimořádně přesný chod, vysokou spolehlivost a vynikající výkon se zárukou 10 let. Ať už zákazníci preferují sáčkové nebo bezsáčkové modely, je pro ně nejdůležitější nízká hlučnost nebo extra výkon, mají doma malé děti nebo domácí mazlíčky či preferují ty nejnovější technologické inovace a inteligentní senzory, nový sortiment vysavačů Bosch přináší řešení pro všechny potřeby.

Pro domácnosti s domácími mazlíčky jsou určeny vysavače ProAnimal se speciálními turbohubicemi, které z koberců i pohovek spolehlivě vysají i ty nejjemnější zvířecí chlupy. Hubice AirTurboPlus vysává až o 30 % rychleji než standardní hubice,* navíc automaticky přizpůsobuje otáčky různým povrchům a díky samočisticímu systému je velmi jednoduchá také údržba. Zamotané vlasy a chlupy lze snadno odstranit stisknutím tlačítka. Modely ProAnimal také nabízejí sáček AirFresh, který pomáhá odstranit nepříjemné pachy, a některé modely mají také XXL hubici na čalounění.

elektrický vysavač

Foto BSH domácí spotřebiče

Koncept ProPower zahrnuje modely s maximálním výkonem (až 900 W) a turbo hubicemi, které současně vysávají, kartáčují a rozmotávají kobercová vlákna a zaručují tak perfektní výsledky vysávání na všech druzích povrchu.

elektrický vysavač

Foto BSH domácí spotřebiče

Ti, pro něž je nejdůležitější tichý provoz, ocení modely ProSilence s mimořádně tichým motorem (hlučnost od pouhých 66 dB, což odpovídá šumění moře). Je s nimi tedy možné uklízet kdykoli, aniž by zvuk vysavače rušil spící děti, sousedy nebo partnera sledujícího fotbalový zápas v televizi.

elektrický vysavač

Foto BSH domácí spotřebiče

Vysavače ProHygienic jsou zase ideální pro rodiny s alergiky, protože nabízejí sáček AirFresh pro efektivní odstranění pachů a tu nejlepší filtrační technologii značky Bosch: speciální filtry UltraAllergy, které zachytí i ty nejjemnější pylové částice, chlupy nebo roztoče a za skvělé výsledky získaly označení kvality certifikátem ECARF.

Rodiny s malými dětmi zase uvítají modely z řady ProFamily, které kombinují skvělou úroveň filtrace s filtry UltraAllergy, tichý chod s hlučností (69 db) a navíc hubici s lapačem malých předmětů. Vysavač tak už nenasaje zapomenuté drobnosti, jako jsou například kostičky Lega.

dalkove ovladani

Foto BSH domácí spotřebiče

Zajímavý benefit nabízejí sáčkové vysavače Bosch Serie | 6, ke kterým už se nebudete muset nikdy ohýbat, abyste při vysávání přenastavili výkon. Mají totiž dálkové ovládání – nastavení je možné pohodlně upravovat přímo na rukojeti. A protože v každé domácnosti existují špatně dostupná místa, nabízí sáčkové modely Serie | 6 integrovaný víceúčelový kartáč pro snadné vysávání nábytku, žaluzií nebo stínidel. Měkké štětiny zajišťují šetrné vysávání a povrch nepoškrábou. Tyto modely zaujmou také prémiovým designem s matným povrchem a LED světly, XXL objemem prachového sáčku, omyvatelným hygienickým HEPA filtrem vhodným pro alergiky a samozřejmostí je 10 let záruky na motor.

V rámci nové prémiové řady vysavačů Serie | 8 představuje Bosch jedinečnou možnost automatické regulace výkonu – a to buď hubicí (u modelů ProAnimal a ProPower), nebo inteligentním senzorem (ProSilence), který reguluje motor tak, aby udržoval konstantní podtlak na všech typech podlah. O nastavení se tedy zákazník nemusí u těchto vysavačů vůbec starat a výkon bude vždy optimální.

Více na www.bosch-home.com/cz

* Sběr vláken na koberci podle IEC 60312-1: 2011-11 ve srovnání s vysavačem Bosch (BGL35MONX) s univerzální hubicí.

ZDROJ: PR článek společnosti BSH domácí spotřebiče, s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: Elektrický vysavač
Sdílejte článek