Myčka nádobí Bosch
Zdroj: Bosch

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte myčku Bosch!

16. 05. 2024 Sdílet

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS8TCI01E je model zařazený do nejlepší energetické třídy A, nabízí perfektní sušení i u obtížně schnoucího nádobí (sklo, plasty), a to s nízkou spotřebou energie díky použití přírodního minerálu Zeolith, má flexibilní a praktické koše Max Flex Pro ke snadnému uložení a pro vyšší ochranu nádobí, dále technologii Home Connect a hlučnost pouhých 43 dB.

Pokud se chcete stát šťastným majitelem této myčky nádobí Bosch, odpovězte správně na soutěžní otázku. Jeden z vás bude moci využívat všechny výhody, které myčka nádobí Bosch SMS8TCI01E nabízí. Správně odpovězte nejpozději do 16. 6. 2024.

Soutěžní otázka

Soutěž o pračku Bosch 5/2024
Co znamená funkce PerfectDry?
Na zadaný email Vás budeme informovat o případné výhře
Newsletter
Jedná se o bezplatně zasílaný týdenní souhrn novinek. Odběr lze kdykoli zrušit pomocí odkazu uvedeného v každé odeslané zprávě.
Marketingový souhlas
Souhlas může udělit jen osoba od věku 16 let. Údaje nebudou poskytnuty třetím osobám a tento souhlas můžete kdykoli odvolat. Úplné podmínky zpracování osobních údajů

Prosím řekněte nám něco o sobě

Bydlíte ve vlastní nemovitosti?
Bydlíte v bytovce nebo v rodinném domě?
Plánujete v nejbližších 3 letech investovat do výstavby nebo obnovy bydlení?
Můžete vyznačit i více možností

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže, které obsahují i úplnou informaci o zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Provozovatel: Jaga Media, s.r.o. (Pražská 1279/18, 102 00 Praha 10; IČO 270 76 695).

Myčka nádobí Bosch

Zdroj: Bosch

Získejte kapsle finish ke své nové myčce Bosch!

Do 31. 5. 2024 můžete k nákupu myčky Bosch získat balíček produktů Finish – kapsle Finish Ultimate Plus na 6 měsíců a Finish čistič myčky. Více na boschfinish.cz

 

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: mycka Myčka nádobí soutěž
Sdílejte článek