Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Posuňte své vaření dál s exkluzivními varnými deskami Siemens studioLine

02. 11. 2022 Sdílet

Nová technologie inteligentních flexZón a unikátní ovládání Blue dual lightSlider nabízejí maximální flexibilitu, kterou potřebujete, i eleganci, jakou si zasloužíte. Sortiment domácích spotřebičů Siemens se rozšiřuje o několik modelů prémiových varných desek z řady studioLine s těmi nejmodernějšími technologiemi i úchvatným designem.

Mimořádně stylové ovládání

Hledáte varnou desku s elegantním a intuitivním ovládáním? Objevte jedinečný Blue dual lightSlider a ovládejte všechny varné zóny a nastavení intuitivně dotykem a posouváním prstem. Ovládací panel je vidět pouze tehdy, když se používá. Jakmile ho vypnete, zmizí a zůstane jen dokonale čistá plocha.

Indukce s jídlem na panvici

Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Fantastický vzhled a inspirativní technologie

Nové indukční varné desky s integrovaným odsáváním kombinují to nejlepší z obou světů do jednoho špičkového spotřebiče. Varná deska tvoří souvislý povrch s pracovní plochou a kuchyňské linky nebo ostrůvky tak působí naprosto jednotně z jakéhokoli úhlu pohledu. Tyto desky nabízejí flexibilní varné zóny, inteligentní senzoriku, snadné čištění, naprosto tiché odsávání a navíc šetří místo v kuchyni a vypadají fantasticky.

Panvice na indukci

Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Podívejte se také na toto krátké video.

Více informací najdete na www.siemens-home.bsh-group.com/cz

Komerční informace; zdroj: BSH domácí spotřebiče s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: indukce Inteligentní technologie vareni varné desky
Sdílejte článek