elektrické vysávače

Užiteční pomocníci na mokré a suché vysávání

15. 11. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Bosch představuje pět nových modelů vysavačů AquaWash&Clean s užitečným příslušenstvím pro mokré i suché vysávání. Snadno a perfektně s nimi vyčistíte koberce i čalounění, vysajete kapaliny a uklidíte všechny druhy podlah – tvrdé i koberce. Všechny nové modely mají výkonný motor a zaručují skvělé výsledky vysávání.

elektrické vysávače

FOTO BSH domácí spotřebiče

Pro alergiky nebo rodiny s malými dětmi je ideální model BWD420HYG  ProHygienic ve světle modré barvě. Obsahuje navíc kartáč na matrace pro důkladné a hygienické čištění, který je dokonce možné mýt v myčce nádobí. Alergici ocení také HEPA hygienický filtrační systém, který pročišťuje vzduch proudící zpět do domácnost.

elektrické vysávače

FOTO BSH domácí spotřebiče

Majitelé domácích mazlíčků zase uvítají červený model BWD421PET ProAnimal. Turbokartáč důkladně odstraňuje vlákna, nitě, chlupy i vlasy z koberců. Díky speciálnímu vysokorychlostnímu rotačnímu kartáči vyrovnává stlačená a zploštělá místa na koberci a vysávání je efektivnější.

elektrické vysávače

FOTO BSH domácí spotřebiče

Model BWD421PRO v bílé barvě obsahuje doplňkovou sadu ProPerform: turbo hubici, přepínatelnou hubici se zachytávačem malých předmětů a hubici na parkety s kartáčem z přírodních štětin pro jemné a důkladné čištění citlivých podlahových ploch.

elektrické vysávače

FOTO BSH domácí spotřebiče

Nový sortiment doplňují fialový vysavač pro mokré a suché vysávání Bosch BWD41740 s turbokartáčem pro dokonalé odstranění všech nití, vlasů i vláken z koberců a tyrkysový BWD41720 s kartáčem na jemné a důkladné čištění parket a ostatních citlivých tvrdých podlahových ploch.

elektrické vysávače

FOTO BSH domácí spotřebiče

Více na www.bosch-home.com/cz/novinky/vysavace-aqua-wash-clean

Domácí spotřebiče Bosch si můžete prohlédnout v showroomu věnovanému výhradně domácím spotřebičům: Brand Experience Center. Pravidelně zde také probíhají ukázková vaření, při kterých zažijete spotřebiče v akci a ochutnáte, jaké lahůdky lze s jejich pomocí snadno a rychle připravit. Více na www.becpraha.cz

ZDROJ: PR článek společnosti BSH domácí spotřebiče

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: elektrické vysavače
Sdílejte článek

Diskuze