Deskové radiátory jsou v naší zemi stále nejběžněji používanými radiátory v domácnosti, ale i v nebytových prostorech, které je třeba vytápět. Vyrábí se několik druhů deskových radiátorů, které se rozlišují podle připojení. Deskové radiátory se nejčastěji používají při rekonstrukcích při výměně za litinové radiátory. Nejčastější typ deskových radiátorů u nás je RADIK VK s pravým připojením a RADIK VKL s levým připojením. Pro více informací o vhodném typu deskového radiátoru do vašeho příbytku je třeba poradit se s odborníkem. Rady a tipy pro nové bydlení si můžete nalistovat i v našem online magazínu, případně v něm můžete získat inspiraci a dozvědět se o nových trendech v bydlení a v zahradě.

Reklama
Topení. Viditelné nebo skryté? Záleží především na prostoru a vkusu

Topení. Viditelné nebo skryté? Záleží především na prostoru a vkusu

Bez zdroje tepla se v našich zeměpisných podmínkách neobejdeme. Základní otázka tedy spočívá jen v tom, pro co se rozhodnout. Ačkoli možností je řada, již po léta v oblibě vedou otopné systémy napojené na teplovodní potrubí. Zvolit deskový radiátor na stěnu nebo moderní podlahový konvektor? KORADO dává na vybranou mezi obojím, záleží jen na prostorových možnostech bytu a osobním vkusu. Navíc při pořízení moderního topení ušetříte i na nákladech za vytápění.

Využití otopných těles – radiátorů

Využití otopných těles – radiátorů

Téměř v každém prostoru, kde se člověk dlouhodobě nebo krátkodobě zdržuje, se v našich klimatických podmínkách nachází radiátor. Radiátory nebo otopná tělesa patří k prvkům otopné soustavy, pomocí nichž dosahujeme nejen požadované teploty v místnosti, ale které interiér dotvářejí i po estetické stránce.