Jednopodlažní rodinný dům z Olomouce

Moderní dům, který poskytuje dostatek soukromí. To byla představa rodiny z Olomouce. Jejich vizi architekti přenesli do reality v originálním zpracování, a to pomocí vybudování rezidence sestává ze tří křídel ve tvaru písmene U.
Reklama

modern-residence-28

Přečtěte si také: Nezvyklá kombinace: Pod cihlovou fasádou se skrývá dřevostavba!

modern-residence-48

Výběr půdorysu tak projektantům poskytl dostatek prostoru na vytvoření privátní a moderní vily, která se může pyšnit i vnitřním atriem.

modern-residence-69

modern-residence-76

Hlavní vchod, který se nachází ve východním křídle domu, je přímo připojen k příjezdové cestě. Z chodby se dá vstoupit do pracovny, která se využívá i jako pokoj pro hosty, či do šatníku, koupelny a prádelny.

modern-residence-95

Přečtěte si také: Nezvyklá kombinace: Dřevostavba ve Frýdštejně v nízkoenergertickém standardu budí obdiv

V severním křídle domu se zase nachází hlavní obytná část spolu s otevřeným atriem. Dětské pokoje jsou situovány v západní části domu připojené k hlavní obytné části velkou chodbou.

modern-residence-138

Pomocí minimalistického vybavení s využitím světlých materiálů a povrchů se architektům podařilo vytvořit vzdušnou, elegantní a rodinnou rezidenci. V domě nenajdeme zbytečné a nevyužité kusy nábytku, proto se do popředí dostává funkčnost a efektivitu prostoru.

modern-residence-1010

Více fotografií najdete v galerii:

Text: Lenka Varchoľáková Foto: freshome.com

Reklama

Komentáře

Komentovat