Velkolepý srub, který okouzlí každého

23. 09. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Na ploše téměř 500 m2 se podařilo vybudovat skutečně obrovský obytný prostor, který majitelům poskytuje nadstandardní komfort. Dům je situován v blízkosti Thunderhead, v coloradské čtvrti Burgess Pines.

V domě se nachází až pět ložnic, čtyři velké koupelny a jedna menší koupelna. Zajistit pohodlí a soukromí nejen obyvatelům, ale i návštěvám v takovém domě rozhodně nebude náročné.

design-modern-log-cabin

exterior-modern-log-cabin

Jednotlivé designérské variace v exteriéru i interiéru celého domu, jako například dřevěné podlahy z bílého ořechu, obložení z kmenů a dřevěných klád, ale i využití žuly a elegantních tapet dodávají prostoru jedinečný charakter a vzhled.

Přečtěte si také:
Poctivá chalupa s moderní duší

modern-log-cabin-2

modern-log-cabin-3

Přední obývací pokoj nabízí nádherný výhled, okna dodávají prostoru velké množství denního světla. Teplo domova zase udržuje oboustranný kamenný krb. Jídelní prostor je situován přímo na rozsáhlé plošině, která poskytuje panoramatický pohled na Burgess Pines. Ale užít si stejně krásný výhled na okolní prostředí je možné i z venkovní terasy.

modern-log-cabin-12

modern-log-cabin-13

modern-log-cabin-14

modern-log-cabin-15

V domě se také nachází domácí kino s kompletním technickým vybavením či herní místnost s kulečníkovým stolem. Prostorná, a přitom jednoduchá kuchyně zase plní funkčnost a svým designem nenarušuje celkový vzhled domu.

Přečtěte si také:
Romantický rodinný dům, který ctí místní tradice

modern-log-cabin-21

modern-log-cabin-19

modern-log-cabin-23

V horním patře nalezneme hlavní ložnici, další menší ložnice s koupelnami či útulné podkroví. Hlavní ložnice potěší krbem, vlastním posezením či překvapením ve formě prostorné šatny s vestavěnými skříněmi, která přímo vede do luxusně vybavené koupelny.

modern-log-cabin-31

modern-log-cabin-7

modern-log-cabin-10

Z druhé ložnice se dostáváme k podkroví s volně stojící vanou a s pohledem přímo na pohoří Emerald. Co víc si v tomto domě lze přát?

Přečtěte si také:
Malý domek za Prahou nejen na víkendy

modern-log-cabin-5

Text: Lenka Varchoľaková

Foto: freshome.com

Kategorie: Návštěvy domů
Tagy: drevostavby sruby
Sdílejte článek

Diskuze