Zdroj: Schüco

Dveře Schüco Design Edition s podsvíceným madlem jsou elegantní i chytré

01. 06. 2022 Sdílet

Elegance a inteligentní technologie se potkaly u dveří z řady Schüco Design Edition: LED páska s různou barevnou škálou světla efektně podsvědcuje skryté madlo zejména při (pozdějších) návratech domů, chytré systémy integrované dveřní komunikace usnadňují bezpečný vstup bez nutnosti hledání klíčů.

Za originální osvětlenou prohlubeň madla zapuštěného do konstrukce, díky kterému při vnějším pohledu vzniká jednolitá, dokonale zarovnaná plocha dveří bez narušení klikou, získala společnost Schüco četná prestižní ocenění (iF Design Award a Red Dot: Product Design Award).

Moderní designový rodinný dum

Zdroj: Schüco

Čistý design dveří dotváří i plošně lícující panel Schüco Door Control System (DCS) se všemi současnými vymoženostmi uživatelského komfortu – od dálkové komunikace s dveřmi prostřednictvím mobilu, když nejste doma a návštěva už stojí u dveří, po kontrolu oprávnění vstupu prostřednictvím otisku prstu či scanu obličeje.

Podsvícené dveře detail

Zdroj: Schüco

Samozřejmostí dveří z hliníkového profilového systému Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition je 5komorový profil garantující stabilitu i tepelně izolační vlastnosti na úrovni pasivního bydlení.

Zdroj: Schüco

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: domovní dveře hliníkové profily LED technologie Od partnerů tepelná izolace vchodove dvere
Sdílejte článek