Sedm týdnů na výhodné jarní nákupy
Zdroj: VELUX

Sedm týdnů na výhodné jarní nákupy

29. 03. 2021 Sdílet

Práce i učení z domova nečekaně zvýšily naše nároky na bydlení. Pokud i vy doma postrádáte prostor a máte k dispozici podkroví, je právě teď ideální čas vytvořit si moderní a zdravou pracovnu, učebnu či další „obývák“ přímo pod střechou a ušetřit.

S jarní nabídkou VELUX můžete výhodně nakupovat střešní okna, díky kterým vám nebude chybět denní světlo ani čerstvý vzduch. Střešní okna VELUX s trojsklem a jejich chytré příslušenství si můžete výhodně pořizovat od 1. dubna do 21. května 2021.

Dotováno je také příslušenství pro dálkové ovládání a inteligentní řízení, se kterým vaše střešní okna budou větrat a stínit automaticky podle potřeby. Dotace je odstupňovaná podle typu okna (od tisícikoruny až po celkovou úsporu 2500 korun na jednom okně). Dotace můžete čerpat i v případě, že střešní okno VELUX už máte a nechcete ho vyměnit za nové, pouze ho potřebujete doplnit o dálkové ovládání. Pak můžete u oken nové generace vyráběných od roku 2013 počítat s dotací tisíc korun na nákup dodatečného motoru (s elektrickým či solárním napájením). Dalších pět set korun dostanete zpět za nákup inteligentního automatického ovládání střešních oken, rolet a žaluzií VELUX ACTIVE. 

K získání dotace jsou nezbytné pouze tři věci: 

  • Nejpozději do 30. dubna 2021 se zaregistrovat na stránce vicesvetla.cz, kde jsou k celé akci podrobné informace 
  • V období od 1. dubna do 21. května 2021 nakoupit dotované výrobky VELUX
  • Nejpozději do 15. června vložit k registraci na vicesvetla.cz fakturu

Více na www.vicesvetla.cz

Zdroj: VELUX

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: Inteligentní technologie podkroví střešní okna trendy v bydlení
Sdílejte článek