Zateplovací systém s povrchovou úpravou cihlovým páskem

Zateplovací systém s povrchovou úpravou cihlovým páskem

19. 05. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Každá doba přináší něco nového. Trendem dnešní doby je bezesporu nízkoenergetické bydlení. Pokud chcete, aby bylo Vaše bydlení nejen úsporné, ale zároveň vkusné a originální, variantou může být zateplovací systém s povrchovou úpravou cihlovým páskem.

Přizpůsobili jsme se požadavkům trhu a nabízíme jednoduché řešení, jak spojit v jedno úspory a dobrý vkus zákazníků. Nic totiž nezaujme větší pozornost hostů ani náhodných kolemjdoucích, jako vkusně a zajímavě provedená fasáda domu.

974_RD_Hlinsko_NFP.35

Pokud chcete svému domu dopřát originální a trvalý plášť z přírodního, vysoce kvalitního materiálu, ideální volbou je použití lícových cihel nebo cihlových obkladových pásků v kombinaci s certifikovaným zateplovacím systémem.

V oblasti vnějšího zateplení domu existují dvě základní možnosti. První z nich je kontaktní zateplovací systém, kde lze jako povrchovou úpravu fasády použít cihlové pásky. Druhou možností je pak systém odvětrávané fasády neboli sendvičového zdiva, kde je naopak povrchová úprava tvořená přizdívkou z lícových cihel.

KONTAKTNÍ ZATEPLOVACÍ SYSTÉM

Skladba-systému

Kontaktní zateplovací systémy jsou elegantním způsobem vnějšího zateplení každého domu. Cihlové obkladové pásky zajistí každému domu nejen kvalitní fasádu odolnou vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození, ale také jedinečný vzhled korespondující s přírodou.

Lícové cihly a obkladové pásky se řadí mezi pálené, přírodní materiály vynikajících vlastností, mezi které patří zejména jejich stálobarevnost, dlouhá životnost, pevnost, bezúdržbovost, vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Tyto materiály je možné použít nejen k realizaci fasád, ale i komínů, krbů, plotů, pilířů, opěrných zídek atd. Nabídka lícových cihel a cihlových pásků je dostupná v široké škále barevných odstínů, formátů a povrchů, které se skvěle hodí k tradičním i moderním objektům.

612_RD_NFP.30

Nejširší nabídku lícových materiálů, podrobné informace k montáži a skladbě zateplovacího systému a více inspirace najdete na webových stránkách www.klinkercentrum.cz.

733_RD_Nymburk_NFP.34

ZDROJ: PR článek společnosti Klinker Centrum s.r.o.

Kategorie: Rekonstrukce domu Stavební materiály
Tagy: licove cihly zatepleni zateplení komínu
Sdílejte článek

Diskuze