Další trofej pro ekologickou minerální vlnu

15. 11. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Knauf Insulation získala s technologií ECOSE® Technology další trofej. K celé řadě domácích i mezinárodních ocenění této novinky přibyla koncem ledna i cena z mezinárodního veletrhu Střechy Praha 2010.

V soutěži Zlatá taška bylo společnosti Knauf Insulation uděleno čestné uznání za minerální izolační desku ze skelných vláken TP 138 s nejnižším součinitelem tepelné vodivosti na trhu – 0,032 W/mK vyrobenou revoluční technologií ECOSE® Technology. Výrobek byl odbornou porotou odměněn čestným uznáním jako jediný mezi izolačními materiály.

Soutěž Zlatá taška je určena pro exponáty vystavené na veletrhu Střechy Praha 2010. Výrobky musí být svými parametry srovnatelné se světovou úrovní, určovat trend vývoje ve svém oboru, mít zajímavé technické řešení nebo netradiční nápad. Oceněné exponáty by také měly nabízet mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, být zajímavé z ekologického hlediska a mít obecné vlastnosti charakterizující šetrný vztah k životnímu prostředí. Odborná porota složená z odborníků v příslušném oboru hodnotí zejména originalitu řešení, technické parametry, životnost, ekologický přínos a dodržení legislativy.

Společnost Knauf Insulation, výrobce tepelných, akustických a protipožárních izolačních materiálů, obdržela za svůj nový revoluční výrobek minerální izolace s ECOSE® Technology již několik významných ocenění. V České republice to byla kromě čestného uznání v soutěži Zlatá taška i respektovaná Inovace roku 2009 a cena Výrobek roku 2009 na mezinárodní konferenci Global Insulation 2009 v Praze. Z nizozemského Rotterdamu si odvezla cenu Dubo Award 2009. Získáním dalšího ocenění potvrzuje společnost Knauf Insulation svou roli dodavatele těch nejkvalitnějších produktů na trhu izolačních materiálů.

Zdroj: Knauf Insulation

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: izolace Minerální izolace Minerální vata Minerální vlna stavebni materialy střecha Zateplovací vata
Sdílejte článek

Diskuze