Fasáda roku vstoupila do další dekády

03. 01. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Soutěž Fasáda roku, pořádaná společností Baumit, vstoupila do druhé dekády své existence. Jedenáctý ročník celostátního klání je určen všem, kteří v letošním roce dokončili zdařilou fasádu s pomocí materiálu Baumit. O užších nominacích a vítězích celého ročníku rozhodne nezávislá porota složená z renomovaných odborníků z oblasti architektury a stavebnictví na jaře roku 2011.

„Jsme rádi, že po deseti letech usilovné práce začal mít pojem Fasáda roku váhu nejen mezi odborníky, ale i koncovými zákazníky. I přes deklarovanou krizi ve stavebnictví zaznamenáváme rok od roku rostoucí úroveň přihlášených staveb. To je nejen důkaz rostoucí prestiže soutěže, ale i toho, že si stavební firmy a investoři zakládají na kvalitně provedené práci, která jde samozřejmě ruku v ruce s použitím prémiových produktů,“ říká Ing. Jan Dvořáček, marketingový ředitel společnosti Baumit.

Soutěžit se bude stejně jako v loňském roce ve dvou kategoriích – novostavba a rekonstrukce. V obou odborná porota ocení vždy po třech stavbách. Navíc bude udělena zvláštní cena „Rodinný dům“ (novostavba či rekonstrukce) a „Rekonstrukce bytového domu“(panelového či nepanelového). Svého favorita budou již tradičně vybírat i zástupci mediálních partnerů.

„Po loňském jubilejním ročníku, který představil další řadu zajímavých realizací a zrekapituloval celou dosavadní existenci soutěže, symbolicky vstupujeme do další fáze. Jsem přesvědčen, že se máme do budoucna na co těšit a doufejme, že renomé soutěže bude stoupat stejným tempem jako v posledních deseti letech, “ dodává na závěr Dvořáček.

Podmínkou pro přijetí do soutěže je prokazatelné použití systémů značky Baumit. Podmínky soutěže a přihlašovací formulář naleznete na www.fasadaroku.cz, kde si rovněž můžete prohlédnout i nejzdařilejší díla posledních deseti ročníků této soutěže. Vyplněné přihlášky do letošní soutěže společně s fotografickou přílohou je nutné zaslat nejpozději do 31. ledna 2011 na adresu společnosti Baumit.

Baumit platí za inovativní, dynamicky se rozvíjející společnost podle svého hesla „Nápady s budoucností.“

Více informací o společnosti Baumit, spol. s r.o. najdete na stránkách www.baumit.cz.

ZDROJ: Baumit, spol. s r.o.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: baumit fasada soutěž
Sdílejte článek

Diskuze