KM BETA garantuje bezkonkurenční slevu: 30 % na střešní krytinu!

30. 08. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Mimořádná sleva na základní tašky KM BETA ve výši -30 % platí až do 16. 9.! Třicetiprocentní slevu získá každý, kdo objedná libovolné množství střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA s povrchovou úpravou.

KM BETA výraznou slevou zpřístupňuje střešní krytinu i těm, kdo hledají ekonomičtější řešení. Za výhodnou cenu nyní mohou získat kvalitní krytinu s dlouhou životností, odolností, a to v široké paletě atraktivních barev a povrchových úprav. Tyto vlastnosti jsou také důvodem, proč v posledních letech získává betonová krytina stále více příznivců. Průměrně 60 % nových střech totiž kryjí betonové tašky, jen asi 25 % střech je pálených, zbývajících cca 10 % tvoří ostatní krytiny (plech, šindele apod.).

Vlastnosti střešní krytiny KM BETA i konkrétní tvary typů KMB BETA i KMB HODONKA předurčují tento materiál pro širokou škálu realizací od moderní architektury přes klasické rodinné domky, bytové domy a veřejné stavby až ke stylovým srubům i historickým objektům. Krytina KM BETA je vhodná jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce střech. Pokládka střešní krytiny KM BETA navíc patří, v porovnání s jinými typy krytin, k těm nejjednodušším. Pokud je nosná konstrukce bez závad, mohou být tašky KM BETA bez problémů pokládány i na stávající laťování. Při respektování základních pravidel z technické příručky (viz. www.kmbeta.cz) může krytinu kvalitně položit v podstatě i laik.

Další informace o probíhající akci rádi poskytnou regionální manažeři společnosti KM BETA a.s., kteří také případně slevu u obchodního partnera zajistí. Firma tak chce zákazníkovi nabídnout maximální servis. Mimořádná sleva se týká pouze tašky základní, do akce nejsou zahrnuty střešní tašky v modré a zelené barvě. U střešních doplňků zůstávají ceny stávající, na betonové i plastové doplňky aktuálně platí sleva -10 %. Více na www.kmbeta.cz.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: beton kmbeta strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze