zdroj: KM BETA a.s.

KM BETA – tradice, dokonalost, inovace

21. 04. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Tradici, širokou nabídku, bohatý sortiment doplňků a hlavně kvalitu osvědčenou bezpočtem realizací doma i v zahraničí – to vše zaručuje společnost KM Beta, jeden z největších výrobců betonové krytiny v ČR.

Střešní krytina

Od doby svého vzniku – v r. 1996, se společnost KM Beta stala jedním z největších výrobců betonové krytiny v ČR. Společnost dodává na trh krytinu s dvojitou povrchovou úpravou akrylátovým nástřikem. Výjimečnost a trvanlivost této úpravy spočívá v tom, že první nástřik je nanesen na krytinu ve chvíli, kdy je směs betonu čerstvá a tak se barva vpije do hloubky povrchu. Po vytvrzení krytiny ve speciálních komorách se krytina nastříká podruhé a tak je zaručena barevná stálost krytiny a její lepší odolnost proti atmosférickým vlivům. Krytina je dodávána na trh ve dvou základních tvarech – BETA a HODONKA a v povrchové úpravě ELEGANT (mat) a BRILIANT (lesk). Základní barevná škála jsou cihlově červená, višňově červená, hnědá, černá, vyrábí se ale i např. šedá či modrá nebo zelená. Společnost KM Beta a.s. navíc dodává i celou škálu doplňujících prvků, které tvoří ucelený střešní systém KM Beta a řeší tak střešní plášť jako celek. Jsou to např. prostupy střech pro odvětrání či antény, nášlapy ulehčující pohyb po střeše, výlezová okna, hydroizolační folie, protisněhové zábrany apod.

zdroj: KM BETA a.s.

zdroj: KM BETA a.s.

Nižší hmotnost

Betonová střešní krytina KM Beta neusíná na vavřínech, ale doslova na sobě stále pracuje. Dbá na svůj zevnějšek, proto taška KMB BETA snížila hmotnost, zato zvýšila lomovou pevnost. Drží si i přesné tvary a linie, na kterých se nepodepíše ani zub času – to jednak zprvu usnadňuje pokládku, protože tašky do sebe hladce zapadají, a následně pak vodní drážky nepropustí vodu ani za silných dešťů. Prvotřídní jsou již vstupní suroviny krytiny KMB BETA i KMB HODONKA, zejména velmi jemný křemičitý písek z lokality zvané „Moravská Sahara“, který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Po celou dobu životnosti tak může krásně vyniknout sedm barevných odstínů, ve kterých je krytina KM Beta vyráběna. Pamatováno je i na doplňky, které jsou rovněž betonové, protože plast se na střechách z krytiny KM Beta příliš nenosí – jednak je dražší, ale hlavně se nemůže pyšnit stoletou životností, jakou poskytuje betonová střešní krytina KM Beta.

Bohatý sortiment tašek

Kromě základních tašek najdete v nabídce také půlené a okrajové tašky, hřebenáče klasické i ve tvarech X, Y, T a dále koncové hřebenáče klasické nebo ozdobné (motiv „vítr“ nebo „lev“). K ukončení detailu hřebene a štítových hran slouží hřebenová ucpávka, která se prodává v klasické hladké variantě nebo velmi oblíbená, ozdobná (motiv „slunce“ nebo „hrozen“). V rámci střešního systému KM Beta pořídíte také střešní tašky pro řešení konkrétních střešních detailů a prostupů, jako je například taška pultová, lomená, úžlabní, nášlapná, prostupová, kolektorová nebo hromosvodová.

zdroj: KM BETA a.s.

zdroj: KM BETA a.s.

Ozdobné prvky upoutají pozornost a zkrášlí střechu

Pro ozdobení a zvýraznění střechy s krytinou KM Beta jsou určeny speciální okrasné prvky KM Beta. KM Beta v současné době nabízí již tři typy hřebenových okrasných prvků. Kromě kohouta, je to ještě pár zamilovaných hrdliček a elegantní věžička. Všechny tři prvky si lze pořídit v jednom z pěti atraktivních barevných provedeních – v cihlové, višňové, hnědé, černé a v šedé.

Kvalita na prvním místě

Předpokladem dlouhé životnosti a vysoké spolehlivosti střešního pláště je nejen kvalitní střešní krytina, ale i perfektní provedení detailů. Specifikem současné doby je umisťování stále většího množství zařizovacích předmětů na střešní plochy. Jedná se především o satelity, solární systémy, bezdrátové internetové připojení, antény, kamerové systémy nebo světelné reklamy. To vše vyžaduje prostupy přes střešní plášť. KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, ale i zdicích systémů a maltových a omítkových směsí, vychází vstříc požadavkům zákazníků a v rámci střešního systému KM Beta nabízí také střešní tašky kabelových prostupů, pultové, lomené, úžlabní, nášlapné, kolektorové nebo tašky hromosvodové.

zdroj: KM BETA a.s.

zdroj: KM BETA a.s.

Služby začínají kalkulací

Každá realizace obvykle začíná kalkulací zakázky, případně technickou pomocí. Technici společnosti KM Beta a.s. provádějí výpočty zdarma a zájemce o ně přitom vůbec nemusí opustit teplo domova. Stačí pouze zaslat výkresovou dokumentaci (v případě střechy její půdorys a řez, typ vybrané krytiny, povrchovou úpravu a barvu) e-mailem na kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na adresu KM Beta a. s., Obchodní oddělení, 696 81 Bzenec – Přívoz. Technická pomoc zahrnuje především individuální služby technického poradce spojené především s konkrétním řešením střechy a volbou střešní krytiny.

KM BETA také na svých webových stránkách přichází s příjemnou novinkou, která slouží zájemcům o komodity, které ryze česká firma vyrábí. Nejen zmiňovanou střešní krytinu, ale i vápenopískový zdící systém Sendwix a nebo suché maltové směsi. Nyní má kdokoliv ať už pokrývač, zedník, architekt, stavitel či investor možnost vznést jakýkoliv dotaz a odborníci z KM BETA na něj zodpoví do 24 hodin.

Tuto možnost najdete na stránkách www.kmbeta.cz v sekci „Zeptejte se odborníka“ nebo přímo na: www.kmbeta.cz/forum/zeptejte-se-odbornika.html#nav

Domov nemusí zákazník opustit ani po doručení zpracovaného výpočtu krytiny nebo zdicích prvků. E-shop KM Beta (http://shop.kmbeta.cz ) totiž poskytuje maximální komfort při nákupu – kromě výpočtu prvků krytiny a zdiva, si tu zájemce zajistí prostřednictvím internetu i samotnou objednávku materiálu a montáže. Dodávku zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta.

Přehled všech výrobků KM BETA na www.kmbeta.cz nebo na infolince 800 150 200.

ZDROJ: PR článek společnosti KM BETA a.s.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: beton strešní krytina tašky vavřín
Sdílejte článek

Diskuze