Stavební sezona je tady! Hrubou stavbu můžete zvládnout do týdne. Zděte na pěnu POROTHERM DRYFIX

Stavební sezona je tady! Hrubou stavbu můžete zvládnout do týdne. Zděte na pěnu POROTHERM DRYFIX

12. 01. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

I stavbu cihlového domu můžete zvládnout rychle. Nevěříte? Pokud místo malty sáhnete po zdicí pěně POROTHERM DRYFIX a budete už mít hotovou základovou desku, můžete se pohledem na hrubou stavbu rodinného domu kochat do týdne. Zdění je jednoduché a rychlé. Jedinou nezbytností je použít k výstavbě broušené cihly POROTHERM.

Stále více lidí se dnes opět pouští do stavby rodinného domu svépomocí. Důvodem je nejen značná úspora nákladů za zedníky či za stavební firmu, ale i skutečnost, že dnešní moderní materiály umožňují stavět rychle, přesně, snadno a efektivně. Důkazem je zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX, které je čím dál populárnější.

Jednoduše, rychle, a dokonce i v zimě

Při zdění s pěnou DRYFIX se nemusíte bát brzkého příchodu zimy, který by ohrozil harmonogram stavebních prací. Touto technologií totiž jde zdít až do –5 °C. Ve srovnání s klasickým zděním nahradí jediná dóza s pěnou až 3 a půl kolečka malty. Pěnu dostanete zdarma v odpovídajícím množství při nákupu cihel POROTHERM Profi DRYFIX. Pěnu DRYFIX stačí na cihly nanést ve dvou pruzích, na nenosné příčky pak v jediném pruhu.

Na tenkovrstvou maltu s nanášecím válcem či maltovacím vozíkem

Z broušených cihel můžete stavět i na takzvanou tenkovrstvou maltu. Malta se na cihly jednoduše nanáší speciálním válečkem se zásobníkem ve vrstvě 1 mm.

Pokud se rozhodnete pro současnou horkou novinku, minerální vatou plněnou cihlu POROTHERM T Profi, pak budete potřebovat maltovací vozík. Speciální maltu dostanete zdarma v odpovídajícím množství při nákupu cihel.

Profesionální pomoc při zakládání

Při výstavbě z broušených cihel musíte dbát na přesnost zdění. Jedním z nejdůležitějších a nejnáročnějších kroků je precizní založení stavby – tedy položení první řady cihel v přízemí a v patře nad stropní částí. Abyste si mohli být jisti, že je vše v pořádku, můžete při zakládání využít profi pomoc od výrobce – společnosti Wienerberger cihlářský průmysl.

Více informací naleznete na www.porotherm.cz

Zdroj: Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: rodinny dum stavba stavebni materialy
Sdílejte článek

Diskuze