Zdroj: Kermi

Duett® – vytápění s dvojitou silou

03. 09. 2021 Sdílet

Vysoký tepelný výkon díky dvojité konstrukci.

Pro dosažení tepelné pohody ve větších koupelnách lze použít výkonnější typ radiátoru – Kermi Duett, speciálně navržen pro velký topný výkon i při nízkoteplotním provozu s ohledem na prostorovou nenáročnost. Lze jej připojit k otopné soustavě několika způsoby: v kombinované variantě nebo čistě jen elektrické (Duett-E), které jsou praktické především např. pro provoz v přechodném ročním období nebo jako provoz bez připojení na centrální otopnou soustavu. Pomocí sady x-link plus jej lze dodatečně napojit na podlahové vytápění pro maximálně možný tepelný komfort ve Vaší koupelně.

Speciálně v rámci programu řešení rekonstrukcí značky Kermi je k dostání také model Duett-D, který díky jeho způsobu připojení rozteče snadno a rychle nahradí starý deskový radiátor DIN a jeho termostatická hlavice se nachází v uživatelsky příjemné výšce.

Řebříkový radiátor

Na obr. zleva: Duett (kompaktní radiátor), Duett-E (výhradně elektrický radiátor), Duett-D (rekonstrukční řešení: rozteč se shoduje s roztečí klasických deskových DIN radiátorů). Zdroj: Kermi

Díky kulatým otopným trubkám připomíná model Duett klasický koupelnový žebřík. S dvojitou konstrukcí/ druhým otopným registrem nabízí Duett vysoký tepelný výkon i u kompaktních rozměrů. U standardního provedení o velikosti 1500 x 600 mm poskytuje Duett tepelný výkon o 1332 watt. To odpovídá až o 65 % většímu tepelnému výkonu v porovnání oproti běžným koupelnovým otopným tělesům.

Více informací naleznete na www.kermi.cz

Zdroj: Kermi

Kategorie: Vytápění
Tagy: elektrická otopná tělesa elektrické radiátory koupelna koupelnové radiátory otopné systémy radiatory
Sdílejte článek