Moderní krbová kamna TILU
Zdroj: Romotop

Moderní krbová kamna TILU

11. 07. 2022 Sdílet

Design krbových kamen TILU L je jasně daný pravoúhlými prvky. V kombinaci s kompaktními proporcemi si kamna najdou své místo v každém moderním interiéru.

Krbová kamna jsou vybavena samočinnou mechanickou aretací otevřených dvířek, což je skvělá vychytávka při přikládání dřeva do topeniště. Na dvoubodový zavírací mechanismus s pevnou fixací ke korpusu je spoleh. Madlo dvířek z masivního dřeva skvěle doplňuje celkový design kamen.

Moderní krbová kamna TILU

Zdroj: Romotop

Zákazník má možnost zvolit ze dvou standardních způsobů odvodu spalin, a to vrchního nebo zadního. Snadno tak kamna připojíte na již stávající komín. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.

Moderní krbová kamna TILU

Zdroj: Romotop

Krbová kamna disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu do spalovací komory. Potřebný kyslík pro optimální hoření se tak získává z jiných prostor, než jsou ty, ve kterých máme umístěná kamna. Není proto potřeba tak často větrat a tím je vytápění krbovými kamny opět o něco komfortnější.

www.romotop.cz

Komerční informace, zdroj: Romotop

Kategorie: Vytápění
Tagy: krbova kamna
Sdílejte článek