Nová produktová řada kotlů chrání životní prostředí

25. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost ATTACK s.r.o., se sídlem a výrobou na Slovensku, jakož i vlastním vývojem a výzkumem, potvrdila svou orientaci na ochranu životního prostředí a minimalizaci provozních nákladů v nové výrobkové řadě zplynovacích kotlů ATTACK DPX. Jedinečné […]

Společnost ATTACK s.r.o., se sídlem a výrobou na Slovensku, jakož i vlastním vývojem a výzkumem, potvrdila svou orientaci na ochranu životního prostředí a minimalizaci provozních nákladů v nové výrobkové řadě zplynovacích kotlů ATTACK DPX. Jedinečné inovace implementované v těchto moderních kotlech zabezpečují účinnost spalování nad 90 % při minimální tvorbě emisí CO2.

Verze DPX LAMBDA navíc disponuje sondou přívodu vzduchu na základě obsahu kyslíku ve spalinách tak aby bylo spalování co nejefektivnější. Čímž bylo možné dosáhnout 25násobně nižší zatížení emisemi, než určuje evropská norma EN303-5.

DPX-scene

Tato na dřevozplynovací kotle poměrně vysoká efektivita při nízkých emisích nezůstala nepovšimnuta i na různých domácích a zahraničních výstavách. Za zmínku stojí prestižní cena pro kotle ATTACK DPX LAMBDA na výstavě MCE v Miláně: „Percorso Effizienza & Innovacione“, tedy za cestu účinnosti a inovace, což dokonale charakterizuje novou produktovou řadu a politiku společnosti ATTACK s.r.o.

Více informací, včetně specifikací produktů z této řady je k dispozici na www.attack.sk

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: kotel voda vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze