Nový bytový dům v Praze? Jedině s centrálním vytápěním

Nový bytový dům v Praze? Jedině s centrálním vytápěním

23. 04. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Jaký způsob vytápění zvolit, řešil každý, kdo si staví rodinný dům. Stejné rozhodnutí je však třeba učinit i v případě bytových domů. Jen málo lidí se chce v dnešní době zabývat vytápěním i jinak než […]

Jaký způsob vytápění zvolit, řešil každý, kdo si staví rodinný dům. Stejné rozhodnutí je však třeba učinit i v případě bytových domů.

Jen málo lidí se chce v dnešní době zabývat vytápěním i jinak než jen tak, že otočí termoregulačním ventilem. A právě to jim dodávka tepelné energie ze sítí centrálního zásobování, na rozdíl od vlastní kotelny, umožňuje.

Dodávky ze sítí centrálního zásobování tepelnou energií splňují veškeré nároky na moderní způsob vytápění. Nemusíte se díky nim o nic starat, máte jistotu bezpečí pro sebe i své blízké a dopad na životní prostředí je minimální.

Nový bytový dům v Praze

Například Pražská teplárenská nabízí provozování předávací stanice včetně nonstop servisu, takže odběratelé nemusejí shánět opraváře, pokud se na zařízení cokoli stane. Pokud je cokoli potřeba, stačí jediný telefonát a o zbytek se nemusíte starat. Stejně tak revize, údržby či opravy zajišťuje automaticky podle potřeb zařízení a odběratelé se tím nemusejí zatěžovat, jako je tomu u vlastní kotelny. V sítích centrálního zásobování se tepelná energie dodává neustále, pouze v některých obdobích, typicky v letních měsících, je v předávací stanici okruh pro vytápění odstaven.

Více informací o dodávkách tepelné energie a možnostech jejich zajištění od Pražské teplárenské můžete nalézt na stránkách www.ptas.cz.

Kategorie: Bytový dům Novinky Vytápění
Tagy: dum Praha vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze