KORALUX zdroj KORADO

Praktická součást koupelny, která nesmí chybět ani v té vaší

12. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Koupelna je především místem, kde bychom se měli za každých okolností cítit příjemně. Návštěva studené nevytopené koupelny je tedy zcela určitě tím posledním, co bychom chtěli zejména po ránu absolvovat.

Dnes může být koupelna vytápěna mnoha způsoby. Buď klasicky, s pomocí běžného ústředního vytápění například deskovými teplovodními radiátory, konvektory nebo podlahovým vytápěním. Topné zdroje je samozřejmě možné kombinovat.

KORALUX zdroj KORADO

Co by však v dnešní koupelně nemělo chybět zcela určitě, jsou trubkové nebo chcete-li žebříkové radiátory. Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů a barevných provedení koupelnových radiátorů a topení tak sladit s barvou koupelny. Trubkové radiátory jsou dnes k dostání v řadě designových modifikací. V sortimentu značky KORADO je naleznete od klasické bílé barvy, přes všechny další barvy ze vzorníku RAL. Nechybí ani luxusní série v chromu.

KORALUX zdroj KORADO

Trubková otopná tělesa KORALUX jsou vyráběna nejen jako tělesa pro napojení na otopnou soustavu, ale i jako samostatná přímotopná elektrická otopná tělesa. Většinu modelů KORALUX lze též využít i pro kombinované vytápění (teplá voda – elektřina) díky sadě pro elektrické vytápění s regulátorem teploty.

Při výběru koupelnových těles nehleďme ale pouze na design. Důležitá je i bezpečnost. Děti rády překonávají překážky a při šplhání by se koupelnový „žebřík“ mohl snadno vytrhnout ze zdi. Tomu se lze vyvarovat použitím trubkového koupelnového tělesa KORALUX, jehož součástí je i certifikované a tedy naprosto bezpečné uchycení.

KORALUX zdroj KORADO

Otopná tělesa KORAUX jsou k dispozici s rovnými i prohnutými trubkami, takže zapadnou jak do přísně geometricky laděné koupelny, tak i do prostoru preferující oblé tvary.

Pro kompletní nabídku navštivte www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s.

Kategorie: Vytápění
Tagy: elektrická otopná tělesa Korado radiatory trubkové radiátory žebříkové radiátory
Sdílejte článek

Diskuze