koupelnový radiator

Radiátor Zehnder Kazeane: designový a praktický originál v provedení chrom!

14. 02. 2020
Diskuze (0)
Sdílet

Od svého uvedení na trh si Zehnder Kazeane získal mnoho příznivců. Je skutečnou ozdobou každého prostoru. V roce 2019 jsme uvedli na trh novinku, Zehdner Kazeane v provedení chrom, který rozzáří každou koupelnu. Zehnder Kazeane je jasnou volbou nejen pro fanoušky moderního designu, ale i praktických řešení.

Ocelová stuha

Designový skvost, oceněný prestižní cenou Red Dot Award, navrhla dvojice návrhářů King & Miranda. Jejich osobitý styl kombinuje funkční a technologické inovace s kulturním a emocionálním obsahem. Za svou práci získali mnoho vyznamenání a cen. Zehnder Kazeane jejich unikátní přístup k designu jen znovu potvrzuje, představuje mezi topnými tělesy absolutní originál. Již na první pohled zaujme originálním řešením: trubkami, které se jako ocelová stuha „vinou“ kolem zaoblených svislých trubek s obdélníkovým průřezem. Toto řešení je optimální nejen pro šíření tepla, ale poskytuje i velkorysý prostor pro pověšení mokrých ručníků, doslova pro celou rodinu. Zehnder Kazeane nabízí unikátní vzhled i prvotřídní funkčnost za přijatelnou cenu.

koupelnový radiator

FOTO Zehnder

Zehnder Kazeane: volba hlavou i srdcem

Při volbě koupelnového radiátoru by měl být kladen důraz nejen na cenu, ale hlavně na kvalitu provedení, jeho vzhled a vhodnost pro danou koupelnu. Levné radiátory jen s jednou vrstvou lakování nebo méně kvalitním chromováním mohou ve vlhkém prostředí koupelny brzy korodovat. Zvolením koupelnového radiátoru od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobek s dlouhou životností. Pokud si vyberete nejnovější typ Zehnder Kazeane, získáte navíc i originální ale plně funkční ozdobu vašeho interiéru.

koupelnový radiator

FOTO Zehnder

Designová perla navíc v akci

Nový typ radiátoru je k dispozici v téměř 50 barevných odstínech a nově v provedení chrom. Je vhodný pro teplovodní, kombinované i čistě elektrické vytápění. Aktuálně nabízí výrobce akci (do března 2020): radiátory Zehnder Kazeane v 6 vybraných barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Brown Quartz 0529, červené Red Ruby 3003, Inox Look 0332 se vzhledem nerezové oceli jsou dodávány bez příplatku, za cenu bílé barvy RAL 9016. Kazeane navíc díky neotřelému modernímu designu lze využít v prakticky kterékoli místnosti.

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: designové radiátory koupelnové radiátory
Sdílejte článek

Diskuze