Mobilní domy celoroční

Celoroční mobilní domy jsou takové, jak již z názvu vyplývá, které umožňují přemisťování se z místa na místo. Stejně jako klasické domy, i mobilní se rozdělují na jedno- a vícepokojové. V některých zemích jsou celoroční mobilní domy více oblíbené než v jiných, ale díky nižší ceny a možnosti přemísťování se jsou mobilní domy populární zejména u mladých jako jejich první samostatné bydlení, u lidí a cestovatelských rodin jako rekreační a dovolenkové bydlení u vody nebo v horách, přechodné ubytování pro stavaře, nebo jako dočasné bydlení pro ty, kteří vlastní pozemky, na kterých se plánuje trvalá stavba. Více vám nabízíme v našich článcích.
Pasivní mobilní dům
Dřevěné mobilní domy

Pasivní mobilní dům

Když se řekne pasivní dům, představíme si hned složitý proces od shánění správného pozemku přes tvorbu projektu investorům i místu na míru až po celý stavební a realizační proces, zkrátka dlouhé měsíce. Máte-li však skromné nároky nebo sháníte dočasné řešení, můžete bydlet pasivně ihned.

Mobilní dům pro mobilní život
Mobilní domy

Mobilní dům pro mobilní život

Všechno kolem nás se vyvíjí a je neustále v pohybu. Nejzřetelněji mohou tyto dynamické změny vnímat obyvatelé velkoměst. Není se tedy čemu divit, když se do pohybu dá i váš víkendový dům…